Poikāns: Kaimiņš man un sabiedrībai meloja jau no paša sākuma

KPV LV Kaimiņš Poikāns

Pēc tam, kad KNAB pēc Saeimas sēdes veica parlamentārieša Artusa Kaimiņa aizturēšanu, savā lapā Facebook izteicies arī Ilmārs Poikāns jeb Neo, kurš jau pērn iesniegumā prokuratūrai lūdza pārbaudīt partijas “KPV.LV” līdera “roku tīrību”.

“Šodien publiski rezultējās process, kas tikai aizsākts jau 2017. gadā – KNAB beidzot ir apstiprinājis, ka informācijai, kuru es un vēl vairāki cilvēki paudām 2016. gadā, aizejot no KPV LV, ir arī tiesiski pierādāms pamats. 

Tā ir daļa no iemesliem, kādēļ es aizgāju no KPV LV – tie bija Artusa Kaimiņa meli par partijas finansējumu un ar partiju saistītajām personām jeb potenciālajiem patiesā labuma guvējiem no partijas. Tā kā šis process ir bijis ilgstošs, iespējams, ka šobrīd virmojošie skandāli ap maksātnespējas nozarē notiekošo tikai veicinājuši vai apstiprinājuši politiskās gribas izpausmes, bet nav pirmcēlonis. Par KNAB plāniem paspēt izvirzīt apsūdzību līdz Saeimas pavasara sesijas beigām es biju informēts jau maija vidū, kad Gobzems bija kluss kā pelīte un vēl ne pušplēsta vārda nebija bildis par maksātnespējas sfēru. Iespējams, ka Gobzema publisko iznākšanu stimulēja tieši tas, ka viņs bija lietas kursā par notiekošo kriminālprocesu un līdzšinējais šovs šobrīd ir labs aizbildinājums sazvērestības teorijām par poltisko atriebību, ko protams, arī nevar izslēgt, ņemot vērā Latvijas politgrupējumu intereses nodokļu maksātaju naudas “apgūšanā” un savstarpējā konkurencē.

Dokumentos, liecībās un ierakstos fiksētā informācija liecina par procesiem jau kopš 2015. gada beigām, un es varu apliecināt, ka tā, no manā rīcībā esošajiem faktiem, atbilst patiesībai.

Apšaubāmā ar Meroni saistītu uzņēmumu naudas plūsma caur SIA “Suņu būda”, ko var uztvert kā “stipendiju”, un slepenas sarunas un vienošanās ar Tamužu, kurā bija iesaistīts arī Atis Zakatistovs. Līdz ar to ir skaidrs, ka Artuss Kaimiņš man un sabiedrībai meloja jau no paša sākuma, jo, pirms pieņemt lēmumu par pievienošanos KPV LV dibināšanai, es uzdevu jautājumus – vai aiz viņa nestāv bagāti onkuļi ar naudu un vai partija nav cieši saistīta ar Gobzemu. Viņš meloja, atbildēdams – “nē” uz abiem jautājumiem.

Katrs pats savas nelaimes kalējs. Ir iespējams apmuļķot visus cilvēkus kādu laiku un dažus cilvēkus visu laiku, bet nevar apmuļķot visus cilvēkus visu laiku.”

Tā Poikāns.

Un kāds ir jūsu viedoklis? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Cepums
Cepums

:) 30 sudraba graši nedod mieru?

pie mums kā parasti
pie mums kā parasti

Nez kāds ir poikāna atbrīvošanas slepeno papildprotokolu saturs?!