Pavļuta vietā darbu Saeimā sācis Gatis Zamurs

Gatis Zamurs

Saeima ceturtdien, 14. janvārī, apstiprināja 13. Saeimas deputāta pilnvaras uz laiku Gatim Zamuram (“Attīstībai/Par!”).

Pirms Saeimas balsojuma Zamurs deva deputāta svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu.

13. Saeimā Zamurs ievēlēts no partiju apvienības “Attīstībai/Par!” kandidātu saraksta Rīgas vēlēšanu apgabalā. Zamurs līdz šim bija Latvijas Koka būvniecības klastera izpilddirektors, viņam ir maģistra grāds biznesa vadībā.

Izmaiņas Saeimas sastāvā bija nepieciešamas, jo deputāts Daniels Pavļuts (“Attīstībai/Par!”) kļuva par veselības ministru un nolika mandātu.

Kā nākamais no viņa saraksta bija pašreizējais Rīgas domnieks Māris Mičerevskis, kurš pērn izstājies no partijas “Latvijas attīstībai”, bet Mičerevskis paziņoja, ka nepieņems Saeimas deputāta mandātu. Līdz ar to nākamais bija partijas ”Latvijas attīstībai” valdes loceklis Gatis Zamurs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar