Partija Vienotība degradējas

Vienotība

Partija Vienotība degradējas, tā var spriest pēc bijušā finanšu ministra un Vienotības biedra Andra Vilka paustā intervijā LTV ceturtdienas rīta raidījumā. Vilks norādīja, ka partijā notiek negatīvas pārmaiņas.

Bijušais finanšu ministrs uzskata, ka Valda Dombrovska (V) valdība kritusi tāpēc, ka pārāk ilgi centusies turēties pretī ZZS iekļaušanai valdībā, savukārt tagad daudzi bijušie Vienotības līderi ir “aizdzīti uz Briseli” vai iedzīti iekšējā opozīcijā.

Partija Vienotība vairs nav tāda Vienotība, kāda tā bija, kad es tajā iestājos,” sacīja Vilks, pēc kura domām, partija Vienotība sāk zaudēt valstisku domāšanu.

Varētu zaudēt valsts finansējumu

Savukārt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jaroslavs Streļčenoks brīdinājis, ka partija Vienotība varētu zaudēt valsts finansējumu. KNAB konstatējis, ka partija Vienotība pārsniegusi priekšvēlēšanu izdevumu apmēru par vairāk nekā 43 tūkstošiem eiro. Tāpat nav norādīti deputātu kandidātu veikto individuālo priekšvēlēšanu aģitācijas kampaņu izdevumi par vairāk nekā 58 tūkstošiem eiro. Birojs partijai piemērojis 4,3 tūkstošu eiro naudas sodu.

KNAB uzskata, ka partijas Vienotība pārkāpumi ir gana būtiski, lai tiktu pieņemts lēmums par finansējuma apturēšanu.

Strauji kļūst nepopulāra

Raugoties uz notiekošo valdībā, arī daudzi iedzīvotāji mainījuši domas par valdošo partiju. Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”, atsaucoties uz “Latvijas Faktu” jaunākajiem datiem, trešdien vēstīja, ka partija Vienotība jūnijā piedzīvojusi vislielāko popularitātes kritumu, salīdzinot ar citām partijām.

Salīdzinot ar maiju, partijas Vienotība popularitāte mazinājusies par 3,1%, un šobrīd tā ir vien ceturtā populārākā partija.

Avots: LTV

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kimi
Kimi

Nu, re! Pat Vienotības troļļi kaut kur dezertējuši…

haralds
haralds

нет такой буквы в этом слове! par†ija Vieno†ība necik daudz vairs nevar degradēties.