Operdziedātāja un deputāte Evita Zālīte-Grosa balsojumā par Rīgas budžetu nospiež nepareizo pogu

Zālīte -Grosa

Kļūdas pēc, nospiežot nepareizo pogu, Rīgas domes deputāte Evita Zālīte-Grosa (JKP) balsojumā atbalstīja pašvaldības nākamā gada budžetu, apstiprināja deputāte.

«Man acīmredzot ir pārāk liels nogurums, tādēļ kļūdas pēc nospiedu nepareizo pogu,» sacīja deputāte, uzsverot, ka jau parakstījusi protokolu, kurā norāda, ka tomēr ir «kategoriski pret budžeta pieņemšanu.»

Kopumā budžetu atbalstīja ne vien 32 zālē esošie pozīcijas pārstāvji, bet arī neatkarīgais deputāts Oskars Putniņš. Putniņa priekšlikums par atbalsta programmas izveidi jaunajiem uzņēmējiem bija vienīgais no kopumā 66 iesniegtajiem, kurš tika atbalstīts.

Kā zināms, šodien tika apstiprināts Rīgas pašvaldības 2018.gada budžets. Tā ieņēmumi plānoti 906,62 miljonu eiro apmērā, izdevumi – 954,90 miljonu eiro apmērā, bet deficīts – 48,28 miljonu eiro apmērā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar