Vīzas “Doždj” darbiniekiem neanulēs

Dozdj

Neraugoties uz to, ka Krievijas televīzijas kanālam “Doždj” (“Дождь”/”TV Rain”) tika atņemta apraides licence, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) lēmusi neanulēt nodarbinātības vīzas “Doždj” darbiniekiem, trešdien vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Pēc “Doždj” apraides atļaujas anulēšanas PMLP bija sākusi izvērtēšanas procesu kanāla darbinieku vīzām, kas paredz tiesības uz nodarbinātību un tiek izsniegtas uz vienu gadu. Izvērtēšanas procesā pārvalde secinājusi, ka

“Doždj” darbinieki, kuriem šādas vīzas izsniegtas, drīkst palikt Latvijā un turpināt šeit strādāt.

“Doždj” paskaidrojumā bija minējis, ka vēl arvien saglabājas vīzas mērķis – nodarbinātība, jo uzņēmuma darbinieki turpina radīt saturu izplatīšanai sociālajos medijos un digitālajos kanālos.

PMLP norādīja, ka, saglabājoties vīzas mērķim, pārvaldei nav tiesiska pamata anulēt vīzas.

Kā zināms, NEPLP nolēma anulēt apraides atļauju “Doždj”. Lēmums stājās spēkā naktī uz 8.decembri, kad “Doždj” bija jāpārtrauc raidīšana Latvijas teritorijā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: LTV “Panorāma”

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
aa10aa
aa10aa

es gan uzskatu, ka vienkārši pietrūka drosmes anulēt vīzas.

Gada glezna
Gada glezna

Latvijas tā sauktā tolerance pret lielkrievu šovinistiem robežojas ar klaju savas nācijas iznīcināšanu.

nacionālists vasja dzintars
nacionālists vasja dzintars

Kapēc vispār Latkrievijā krieviem vajadzīgas vīzas? Baltkrievijā taču nav vajadzīgas