«No sirds Latvijai» pārtop par Atmodas partiju un aicina trīs partijas apvienot spēkus

No Sirds Latvijai

Partija “No sirds Latvijai” tiks reorganizēta, tā apvienosies ar domubiedriem no citiem politiskajiem spēkiem un turpmāk būs pazīstama ar nosaukumu “Atmoda”, liecina politiskā spēka paziņojums partijas mājaslapā.

Janvāra izskaņā partijas kopsapulcē lemtais paredz, ka partija tiks reorganizēta, apvienojoties ar domubiedriem no citiem politiskajiem spēkiem, “lai kopīgi saglabātu tradicionālo, latvisko kultūrvidi un neatkarīgu Latvijas valsti, kur galvenās ir Latvijas tautas intereses un ģimenes vērtības”.

Kā skaidro “No sirds Latvijai” valdes priekšsēdētāja Inguna Sudraba, lēmums par partijas reorganizāciju “nenozīmē atteikšanos no līdzšinējām vērtībām”.

“Tā ir pāreja nākamajā pakāpē, lai ar līdzīgi domājošajiem izveidotu lielāku politisko spēku. Tā ir savas pārliecības demonstrēšana, ka mēs šeit neatrodamies tikai kaut kādam īsam mirklim, kad ceļi saveda kopā, kaut kas sanāca, nesanāca, un pēc tam šķiramies,” norāda Sudraba.

Tuvākajā laikā kļūs zināms, kuras partijas līdz ar “No sirds Latvijai” pieņems oficiālu lēmumu par apvienošanos “Atmodā”. Tam sekos savstarpēja reorganizācijas līguma noslēgšana, kas paredzēs divu gadu pārejas posmu, kura laikā visās partijas “Atmoda” struktūrās pēc paritātes principa tiks ievēlēti pušu pārstāvji.

“No sirds Latvijai” jau ir uzrunājuši domubiedri no trim partijām: Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP), Kristīgi demokrātiskā savienība un “Gods kalpot mūsu Latvijai”.

Jāatgādina, ka tieši šīs trīs partijas pirms 13. Saeimas vēlēšanām bija apvienojušās partiju apvienībā SKG. Savukārt partija “No sirds Latvijai” rudenī notikušajās vēlēšanās kandidēja atsevišķi. Ne Sudrabas partija, ne apvienība SKG 13. Saeimā netika ievēlēta.

Kā informē partijā, “Atmodas” programmā ietvertie rīcības virzieni nacionālas Latvijas valsts ilgtspējīgai attīstībai ir “valsts faktiskās suverenitātes un tautas pašnoteikšanās nodrošināšana neatkarīgu Eiropas valstu savienībā, cilvēka drošības, tiesiskuma, demogrāfiskās situācijas uzlabošana, kvalitatīvas izglītības, sociālo un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības veicināšana, katras ģimenes un līdz ar to visas tautas stipruma, labklājības un garīgās bagātības vairošana, manipulēšanas ar tautas apziņu novēršana”.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
nožēlojami
nožēlojami

Latvijas lūzeru izlase apvienojusies. Nesanāca karjera kā galvenam taisnības un likumības uzraugam, nauda un sponsors izbeidzās, tagad muhļīs ar latviskumu un ģimeniskumu! Gan jau atradīsies muļķi- krustdūrienizšuvējas fani, kas pavilksies un nobalsos…. Aizmirsies būs lidojums uz Moscow un smieklīgā saeimas komisijas fīrēšana. Varēja labāk vēlreiz noğībt, tas viņai iznāca labāk!

Lamata
Lamata

Kā partija domā piesaistīt nelatviešus? Jeb tā būs tikai latviskā ?

es tas esmu
es tas esmu

Nelatviešiem sen laiks asimilēties un kļūt par latviešiem. Igauņiem, poļiem, vāciešiem, žīdiem, ukraiņiem un daudzām citām nekrievu minoritātēm nav problēmu ar latviskumu un latvisko politiku. Vienīgie, ar kuriem ir problēmas, ir tie, kuri grib krievisku Latviju, bet tie balso vai nu par jebrejieti ždanoku vai par pilsoni naturalizēto ušakovu.

blondīne
blondīne

vai nosaukumu “atmoda “nevar kaut kā aizsargāt ? kā nozīmīgu tautas un valsts vēsturisku simbolu ? pat kaut kādu sia, piem., nevar nodēvēt vārdā, ja kāds jau to ir izmantojis….

Kristaps Ziemelis
Kristaps Ziemelis

Bez kardināli jauna piedāvājuma var salasīt tikai pabiras un izgāzties, kā vecai sētai. Latvijas politiski aktīvo, intelektuālo, patriotisko cilveku resurss ir izsmelts. Iespējams kompensēt “jauno seju” trūkumu ar jaunām idejām, bet par nožēlu nevienam nav drosmes…

Redžs
Redžs

Žēl, ka vairs nav piespiedu ārstēšanas psihiatriskajās klīnikās. Te ir viens reāls pacients.