Nesaskaņas “Saskaņā”: saplēšas Švecova un Urbanovičs

“Saskaņas” līderis un frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs iepriekš sociālajā tīklā “Facebook” bija norādījis, ka, ja “viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir “jānovāc” un uzsver, ka “man roka nenodrebēs”, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski”.

Politiķis konkrēto cilvēku nesauc vārdā, taču cits lietotājs publicējis ekrānuzņēmumu ar Švecovas komentāru, kurā viņa apgalvo, ka Urbanovičs partijas kongresā teicis, ka gaidot, kad viņu kāds “noņemšot”. Deputāte tālāk norāda, ka, ja kas “viņai roka nenodrebēs…”, uzreiz gan piebilstot, ka joko.

Urbanovičs šajā ierakstā, kurā neviena persona tieši nav minēta, aicinājis “”Saskaņas” valdes locekļus izvērtēt situāciju, bet tos, kuri savu atrašanos mūsu partijā un frakcijā tagad uztver kā kļūdu, pieņemt skaidrus lēmumus un šo kļūdu izlabot”.

Sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa" valdeiSaeimas "Saskaņas" frakcijas deputātiemUzskatu, ka ir pārkāptas…

Gepostet von Jānis Urbanovičs am Donnerstag, 10. September 2020

Vaicāta par viņas komentāru sociālajā tīklā “Facebook”, uz ko savā atbildes ierakstā, iespējams, ir atsaucies Urbanovičs, Švecova norādīja, ka šajā jautājumā ir svarīgs konteksts. Politiķe skaidroja, ka atsaucās, vai nu uz “Saskaņas” frakcijas vadītāja partijas kongresā tieši vai netieši norādīto, ka viņu un pārējo “Saskaņas” vadību kaut kad aizvietos jaunāki cilvēki. Deputāte akcentēja, ka viņas vēstījums komentārā bijis, ka ir pienācis laiks mainīt partijas vadības stilu.

Politiķe uzsvēra, ka, lai gan “Saskaņas” iepriekšējā kongresā bija acīmredzami, ka ir nepieciešamas pārmaiņas pēc korupcijas skandāliem Rīgas domē, tomēr viņa nesadzirdēja nekādus ierosinājumus šajā jomā. Viņa balsojusi Dombrovska apstiprināšanu par vadītāju, kurš partijas vadības vēlēšanās zaudēja Urbanovičam, bet Švecova reizē atzina, ka nebija pietiekoši drosmīga, lai aicinātu arī citus balsot par Dombrovski.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar