Nepilnu gadu pēc šķiršanās, Pavļuts izved sabiedrībā jaunu draudzeni

Pavļuts

Saeimas deputāts Daniels Pavļuts (43), kam pērnruden vēlēšanu laikā izjuka 12 gadus ilgusī laulība ar sievu, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja vadītāju Lindu Pavļutu, šovasar iziet sabiedrībā ar jaunu pavadoni, raksta žurnāls “Kas Jauns”.

Bijušais Latvijas ekonomikas ministrs, pianists, latviešu kultūras darbinieks, ierēdnis un politiķis Daniels Pavļuts apprecējās 2006. gadā īsi pirms Jāņiem. Toreiz viņš vairs nestrādāja par Kultūras ministrijas valsts sekretāru, bet, izcīnījis “Fulbright Fellowship” stipendiju, iestājās prestižajā Hārvarda Universitātē, lai maģistrantūrā studētu sabiedrības vadību. Savukārt Pavļuta dzīvesbiedre Linda tobrīd Kultūras ministrijā vadīja Eiropas politikas nodaļu.

Daniela un Lindas Pavļutu laulībā dzimuši divi dēli – Edvards, kurš, tāpat kā tēvs, ir muzikāli apdāvināts un mācās Rīgas Doma kora skolā, savukārt jaunākais Leonards šopavasar pabeidza pirmo klasi.

Vēlēšanu laikā Daniela un Lindas Pavļutu laulība izjuka, un izskatās, ka nepilnu gadu pēc šķiršanās politiķis ir gatavs publikai atrādīt savu jauno simpātiju. Simpātiskas brunetes kompānijā “Kas Jauns” Pavļutu jūnija nogalē sastapa Cēsīs, kur norisinājās sarunu festivāls “Lampa”. Interesanti, ka Pavļuta T kreklu rotāja zīmīgs uzraksts – „Mēs esam dzīvesbiedri”.

Savas pavadones personību un draudzenes nodarbošanos deputāts pagaidām vēlas turēt noslēpumā. „Patiešām nevēlos komentēt, ceru uz sapratni,” viņš mulsi atbildēja par interesi saistībā ar viņa jaunajām attiecībām.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook ,Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: KasJauns

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar