Broka pievienojusies RD deputātu blokam “Rīga!”

Rīgas domes deputātu blokam “Rīga!” pievienojusies deputāte Baiba Broka, kura pirms vairākām nedēļām pēc korupcijas skandāla izstājās no nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK, liecina bloka vadītāja Oskara Putniņa ieraksts sociālajā vietnē “Facebook”.

Mūsu komandai pievienojas Baiba Broka!

Gepostet von Oskars Putnins am Donnerstag, 17. Oktober 2019

Putniņš apgalvo, ka aizvadītās nedēļas laikā bloka pārstāvji ir tikušies un pārrunājuši situāciju galvaspilsētā ar Broku, kuru pēc izstāšanās no partijas bija neatkarīgā deputāte.

“Gan Baiba, gan mēs uzskatām, ka Rīgai ir jākļūst par ģimenēm draudzīgu pilsētu, un aktīvi jāizmanto iespēja pilsētas attīstību veidot sadarbībā ar Latvijas augstskolām. Jo Rīgai ir iespēja kļūt par studentiem un zinātnei draudzīgu pilsēta. Tāpat jāturpina iestāties par latviešu valodu un kultūru kā Rīgas – Latvijas galvaspilsētas lielāko vērtību un seju,” pauž Putniņš, norādot, ka arī turpmāk viņu galvenie darbības virzieni būs vērsti uz atbalstu ģimenēm un uzņēmējiem.

Deputātu blokā “Rīga!” ir apvienojušies deputāti Putniņš, Druvis Kleins un Imants Keišs. Keišs un Kleins no Jaunās konservatīvās partijas tika izslēgti īsi pēc Daiņa Turlā (GKR) gāšanas no mēra amata, savukārt Putniņš “Latvijas attīstībai” rindas atstāja īsi pēc ievēlēšanas domē.

Bloks “Rīgai!” vienojušies atsevišķos jautājumos strādāt kopā arī ar Neatkarīgo deputātu frakciju, kurā apvienojušies četri no “Saskaņas” izslēgtie domnieki.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
zolo
zolo

un tad uz kuru uzņēmumu valdēm pretendēs un krēslus ieņems? Vismaz kaut ko prihvatizēt varētu Nu kā var nesolīt?