Nacionālā apvienība Rīgas domē pieļauj sadarbības iespēju ar GKR deputātiem

nacionālā apvienība

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) apsver iespēju izvērtēt atsevišķu “Gods kalpot Rīgai” (GKR) deputātu vēlmi veidot koalīciju ar līdzšinējām Rīgas domes (RD) opozīcijas partijām, informēja NA Rīgas nodaļas vadītājs Edvards Ratnieks.

NA Rīgas nodaļas valde sadarbībā ar RD frakciju pirmdien lēmusi par turpmāko darbību domē.

Kā skaidro Ratnieks, NA ieskatā prioritāte ir ārkārtas vēlēšanas. Taču koalīcijas veidošanas gadījumā politiskais spēks kategoriski izslēdz koalīcijas veidošanu ar “Saskaņu” vai tās četrinieku. Politiskais spēks apsver iespēju izvērtēt atsevišķu GKR deputātu vēlmi veidot koalīciju ar līdzšinējām RD opozīcijas partijām, izvirzot atsevišķus nosacījumus.

Primārais nosacījums ir pāreja uz mācībām valsts valodā Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs, ko esam jau ierosinājuši Izglītības, kultūras un sporta komitejā, norāda NA frakcijas priekšsēdētājs Dainis Locis.

“Līdzšinējiem GKR deputātiem jāatsakās no jebkādas sadarbības ar “Saskaņu” un visu saišu pārtraukšana ar šo politisko spēku, kā arī jābūt atvērtiem sarunām par padomju varas slavināšanas objektu demontāžu un Revīzijas komisijas atjaunošanu Rīgas domē,” turpināja Locis.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ērce
ērce

Pilnīgi pareiza nostāja no NA puses. Ar kangariem nav jāsadarbojas.