Levita reitings jau četrus mēnešus ir negatīvs, prezidenta kancelejā meklē „inovatīvus risinājumus”

Egils Levits

Valsts prezidenta Egila Levita reitings jau četrus mēnešus ir negatīvs, un, apzinoties to, ka mūslaiku Latvijas vēsturē tikai Raimonds Vējonis un arī tikai uz vienu mēnesi ir izpelnījies tādu sabiedrības nepatiku, pašlaik Valsts prezidenta kancelejā tiek meklēti „inovatīvi risinājumi”, lai E. Levits atkal „iepatiktos” sabiedrībai. Viens no tiem varētu būt bijis dāsnais Triju Zvaigžņu ordeņu birums žurnālistiem.

„Gaisā paceļas Valsts prezidenta helikopters un kaisa ordeņus žurnālistiem. Apsveicu visus, kas ir pelnījuši! Prezidentam jau četrus mēnešus ir negatīvs reitings. Līdz šim vienu mēnesi tāds bija Vējonim pēc starpgadījuma Dziesmu svētkos. Neviens cits no prezidentiem nebija nonācis mīnusos,” – šādi socioloģijas uzņēmuma Latvijas fakti vadītājs Aigars Freimanis sociālajā tīklā Twitter aprakstījis valsts prezidenta reitinga nebijušo kritumu.

Ar šo ierakstu sociologs ne tikai sasaistījis valsts prezidenta reitinga nebijušo katastrofu, bet arī netieši apliecinājis Pietiek avotu sniegto neoficiālo informāciju par to, ka Valsts prezidenta kancelejā, piesaistot „ekspertus” no malas, jau pāris mēnešus tiek intensīvi spriests, ar kādu „inovatīvu risinājumu” palīdzību būtu iespējams panākt, lai E. Levits atkal „iepatiktos” pietiekami lielai sabiedrības daļai.

Tiesa, pagaidām „inovatīvākais” risinājums ir bijis ordeņu piešķiršana žurnālistiem, – Pietiek avoti norāda, ka šīs idejas autori varētu būt bijušais padomju tiesnesis, tagadējais Valsts prezidenta kancelejas priekšnieks Andris Teikmanis un bijušā komuniste, tagadējā valsts prezidenta padomniece Sarmīte Ēlerte. Savukārt par citiem iespējamiem risinājumiem diskusijas ne pie kāda lēmuma novedušas.

Pietiek publicē Latvijas faktu jaunākā pētījuma lappuses, kas rāda, kādā Latvijas prezidentiem – kuru reitingu vienmēr ir veicinājusi sabiedrības cieņa pret valsts prezidenta amatu – nebijušā situācijā ir nonācis E. Levits.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Aldis
Aldis

Viņš nav cienīgs nē Latvijas, nē Latvijas iedzīvotāju cieņu, jo arī viņš ar saviem izteikumiem ir parādījis savu necieņu pret Latvijas tautu.

Lala
Lala

Vienīgais inovatīvais vai neinovatīvais risinājums ir Levita demisija.Nekas vairs neuzlabos viņa attiecības ar tautu.

16 padomnieki
16 padomnieki

jābūt Tautas vēlētam Prezidentam , latvietim , nevis dubultpilsonim !

Andrejs
Andrejs

LV konstitucija nepieļauj kandidātus ar dubult pilsonību, boletēties uz prezidenta amatu, pricipā viņš nau vainīgs, vainīgi ir tie kas ar LV konstituciju slauka pakaļu.

Stienis
Stienis

Vai tiešām prezidentam ir grūti iejusties savu tautiešu ādā, sajust mūsu problēmas, nosaukt valdības kļūdas un likt tās labot, galu galā apsvērt neuzticību esošajam ministru prezidentam? Mums nav vajadzīgas juridiski korektas uzrunas un saukļi, bet gan cilvēks, kuram reāli rūp sava tauta! Egil, nu tad kaut vai braukā katru nedēļu pa valsti, griez lentītes, atklāj jaunus vai atjaunotus objektus, slavē strādniekus, apmeklē slimnīcas, skolas. Saki paldies visiem, kuriem vēl ir darbs! Vai tiešām viņš un viņa aprindas to neapjēdz???

Jonasw
Jonasw

Šitāds gumijas stiepējs latvietīšiem vēl nav bijis

Parata
Parata

kuram joprojām ir kaut kādas ilūzijas? Tikai -14%? Attālinātas reālijas te laikam dominē pār veselo saprātu