Lembergs: AS ir Kučinskis, Tavars… Vēl pirms gada mēs tusējām un tagad es nederu?

LA.lv

“Apvienotā saraksta”  (AS) “uzdevums ir nepieļaut Progresīvo, ZZS un Vienotības koalīcijas izveidi un piespiest Vienotību, ka atgriežas vecā koalīcija, tā uzskata Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāts (“Latvijai un Ventspilij”)  Aivars Lembergs un par to pastāstīja TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” .

Lembergs uzskata, ka pret viņu notiek kampaņa un tā sākusies pēc Valsts prezidenta ievēlēšanas.

“Tas bija pirmais etaps un noslēdzās ar Krišjāņa Kariņa demisiju. Otrais etaps, kad prezidents nominēja Siliņas kundzi par premjera amata kandidāti. Tad veidojās spēcīgi uzbrukumi Siliņai, lai viņu diskreditētu, lai viņa neietu tālāk vai arī, lai iespējamie partneri novērstos. Un beigu fāzē, kāpēc nedrīkst Siliņas valdību izveidot saistībā ar ZZS, esmu kļuvis par centrālo figūru,” teica Lembergs.

Kā zināms, aizvadītajā nedēļā partija “Apvienotais saraksts” izplatīja paziņojumu, ka pieņemts lēmums nepievienoties topošajai “Jaunās vienotības”, Zaļo un zemnieku savienības un “Progresīvo” veidotai valdībai. Aivars Lembergs uzskata, ka AS izvirzījis sarkano līniju un tā ir ZZS.

“Lai cik tas nebūtu dīvaini, “Apvienotajā sarakstā” ir Kučinskis, ar kuru ilgus gadus esam kopā darbojušies politikā, Tavars un visa “Zaļā partija” un “Liepājas partija” ar Sesku priekšgalā.

Vēl pirms gada mēs tusējam un tagad es nederu? Kāpēc?

“Apvienotais saraksts” ir biznesa projekts un Kariņš veda sarunas ne ar tiem. Viņu politiku nosaka Rūdolfs Meroni – finansētājs, Krišjānis Kariņš jau minēja, ka vēlot prezidentu, bijis zvans no Andra Šķēles “Jaunās Vienotības” deputātiem, ka jābalso par Pīlēnu. Seska znots Raimonds Kisiels – arī oligarhs. Viņi ir finansētāji un nosaka AS uzstādījumus, ar ko jā un ko nē. 

Uzdevums ir nepieļaut Progresīvo, ZZS un Vienotības koalīcijas izveidi un  piespiest Vienotību, ka atgriežas vecā koalīcija, kur veto tiesības ir AS un NA, kopā viņiem ir 28 balsis. Un tad gāzt Siliņas valdību un virzīt Pīlēnu, kā premjera kandidātu,” norāda Lembergs.

Atbildot uz Saeimas priekšsēdētāja Edvarda Smiltēna (AS) publiski pausto viedokli, ka, iekļaujot ZZS valdībā, tiktu pieļauta Lemberga valdība ar izšķirošu Lemberga ietekmi, viņš pats atbild: “Nekādā valdībā es nebūšu un nekāda Lemberga valdība nebūs. Tiek feikots, ekstāzes feiks. Es nevaru realizēt savu politiku nebūdams premjers. Lai kāds nosauc Lemberga intereses, lai kāds nosauc to, ko man vajag no tās valdības un Saeimas!”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Gada glezna
Gada glezna

Būtu priecājies, nevis čīkstējis, ka AS neiet valdībā Ar savu maziņo (deputātu pulciņu) tagad Lembergs ir ļoti nozīīmīgs un svarīgs.

Jefiņš
Jefiņš

Ko var gribēt no putna, īpaši papagaiļa.

Eriks
Eriks

Būtu foršs onka daiļdirsējs, ja vien ne tik triviāls

padomiskas žurkas lien atpakaļ
padomiskas žurkas lien atpakaļ

Paldies Krišjani Uldovič !

bruno
bruno

Nu tāds tiem valsts izzadzējiem liktenis