“Latvijas attīstībai” un “Latgales partija” un “Vidzemes partija” 14. Saeimas vēlēšanās startēs vienā sarakstā

Latvijas-attistibai

Viena no apvienību “Attīstībai/Par!” veidojošām partijām “Latvijas attīstībai” trešdien parakstīja memorandu par kopīgu startu 14. Saeimas vēlēšanās ar “Latgales partiju” un “Vidzemes partiju”.

Vidzemē kopīgajā sarakstā startēs Valkas novada domes priekšsēdētājs  Vents Armands Krauklis, savukārt Latgales sarakstā deputāta kandidāts būs Daugavpils domes deputāts Jānis Lāčplēsis.

“Es ticu, ka “Latvijas attīstībai” vienmēr būs aktuāls pagājušo pašvaldības vēlēšanu sauklis – “Latvija nav tikai Rīga!”. Mūsu sadarbība ar “Vidzemes partiju” un “Latgales partiju” to vēlreiz apliecina. Mūsu politiskajam spēkam šis ir svarīgs nacionāla līmeņa pastiprinājums,” norādījusi “Latvijas attīstībai” līdzpriekšsēdētāja, Cēsu novada domes deputāte Elīna Stapulone.

“”Vidzemes partiju” dibinājām, lai Latvijā attīstība notiktu ne tikai lielajās pilsētās. Tagad šai pārliecībai klāt nākusi drošības – plašā nozīmē – stiprināšana. Grūtos laikos pieaug personību loma – tāpēc esam izlēmuši būt vienā komandā ar Arti Pabriku un viņa domubiedriem,” parakstot sadarbības memorandu uzsvēris Krauklis.

Savukārt Lāčplēsis norādījis, ka “”Attīstībai/Par!” politiķi noteikti ir tie, kuri visvairāk ir apmeklējuši Latgali, tie, kuri patiešām ir iedziļinājušies mūsu problēmās, un, galvenais, tie, kas pieņem reālus lēmumus, lai veicinātu Daugavpils un visas Latgales izaugsmi. Tiem, kuri vēlas Latgales attīstību šajās vēlēšanās, būs viegli izdarīt savu izvēli”.

“Vidzemes partija” un “Latgales partija” jau pagājušajā gadā kopīgi startēja pašvaldību vēlēšanās, gūstot panākumus Valkas, Aizkraukles, Ogres un Daugavpils pašvaldībās, atgādina politiskajā spēkā.

14. Saeimas vēlēšanas paredzētas sestdien, 1. oktobrī.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar