Lato Lapsas iesniegums prezidenta kancelejai: atklājiet ziņas par padomnieka Kažociņa kontaktiem ar advokātu Vonsoviču, uzņēmēju Ramoliņu un VID Jaunzemi

Lato Lapsa

Kas Egila Levita padomnieku Jāni Kažociņu saista ar advokātu Romualdu Vonsoviču, uzņēmēju Andri Ramoliņu, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi, viņas māti – Jaunās Vienotības biroja darbinieci Vizmu Vilumsoni un ģenerāli Kasparu Podiņu?

Šodien Pietiek publicējis Lato Lapsas Valsts prezidenta kancelejai nosūtītu iesniegumu, kurā, norādot uz „kancelejas darbinieku darbībām, tostarp veicot, iespējams, apšaubāma rakstura aktivitātes, lai pildītu, iespējams, prettiesiskus vai amorālus, vai negodprātīgus minētā E. Levita rīkojumus”, tiek pieprasītas ziņas par J. Kažociņa kontaktiem ar šīm personām. Saskaņā ar Iesniegumu likumu kancelejai atbilde jāsniedz mēneša laikā – un, kā saprotams, atteikums sniegt šīs ziņas varētu būt īpaši izteiksmīgs.

„Pašlaik es kā žurnālists, Latvijas Žurnālistu savienības biedrs sabiedrības informēšanas vārdā gatavoju izdošanai grāmatu „Valstgribis”, kas būs veltīta pašreizējā valsts prezidenta Egila Levita biogrāfijai un darbībai.

Šajā grāmatā nozīmīga vieta būs veltīta arī Valsts prezidenta kancelejas darbinieku darbībām, tostarp veicot, iespējams, apšaubāma rakstura aktivitātes, lai pildītu, iespējams, prettiesiskus vai amorālus, vai negodprātīgus minētā E. Levita rīkojumus vai norādes, vai lūgumus.

Šai sakarā vēlos saņemt no Jūsu iestādes šādu informāciju un atbildes uz šādiem jautājumiem saistībā ar katru Jūsu iestādes darbinieka – valsts prezidenta padomnieka Jāņa Kažociņa tikšanos ar uzņēmēju Andri Ramoliņu 2020. un 2021. gadā: tikšanās lietderība no valsts amatpersonas funkciju pildīšanas viedokļa, tikšanās laiks, tikšanās vieta, tikšanās ilgums, apspriestās tēmas, tikšanās iniciators, tikšanās rezultāts.

Tāpat vēlos saņemt no Jūsu iestādes šādu informāciju un atbildes uz šādiem jautājumiem saistībā ar katru Jūsu iestādes darbinieka – valsts prezidenta padomnieka Jāņa Kažociņa tikšanos ar advokātu Romualdu Vonsoviču 2020. un 2021. gadā: tikšanās lietderība no valsts amatpersonas funkciju pildīšanas viedokļa, tikšanās laiks, tikšanās vieta, tikšanās ilgums, apspriestās tēmas, tikšanās iniciators, tikšanās rezultāts.

Tāpat vēlos saņemt no Jūsu iestādes šādu informāciju un atbildes uz šādiem jautājumiem saistībā ar katru Jūsu iestādes darbinieka – valsts prezidenta padomnieka Jāņa Kažociņa vienlaicīgu tikšanos ar advokātu Romualdu Vonsoviču un uzņēmēju Andri Ramoliņu 2020. un 2021. gadā: tikšanās lietderība no valsts amatpersonas funkciju pildīšanas viedokļa, tikšanās laiks, tikšanās vieta, tikšanās ilgums, apspriestās tēmas, tikšanās iniciators, tikšanās rezultāts.

Tāpat vēlos saņemt no Jūsu iestādes šādu informāciju un atbildes uz šādiem jautājumiem saistībā ar katru Jūsu iestādes darbinieka – valsts prezidenta padomnieka Jāņa Kažociņa tikšanos ar Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi 2020. un 2021. gadā: tikšanās lietderība no valsts amatpersonas funkciju pildīšanas viedokļa, tikšanās laiks, tikšanās vieta, tikšanās ilgums, apspriestās tēmas, tikšanās iniciators, tikšanās rezultāts.

Tāpat vēlos saņemt no Jūsu iestādes šādu informāciju un atbildes uz šādiem jautājumiem saistībā ar katru Jūsu iestādes darbinieka – valsts prezidenta padomnieka Jāņa Kažociņa tikšanos ar Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktoru Kasparu Podiņu 2020. un 2021. gadā: tikšanās lietderība no valsts amatpersonas funkciju pildīšanas viedokļa, tikšanās laiks, tikšanās vieta, tikšanās ilgums, apspriestās tēmas, tikšanās iniciators, tikšanās rezultāts.

Tāpat vēlos saņemt no Jūsu iestādes šādu informāciju un atbildes uz šādiem jautājumiem saistībā ar katru Jūsu iestādes darbinieka – valsts prezidenta padomnieka Jāņa Kažociņa tikšanos ar partijas Jaunā Vienotība biroja darbinieci Vizmu Vilumsoni 2020. un 2021. gadā: tikšanās lietderība no valsts amatpersonas funkciju pildīšanas viedokļa, tikšanās laiks, tikšanās vieta, tikšanās ilgums, apspriestās tēmas, tikšanās iniciators, tikšanās rezultāts.”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Tenisons
Tenisons

Laikam vecaja zēnam klājās pavisa čābīgi, ja ar tādām blēņām nodarbojās. Agrāk būtu skaļa , brīžiem gan nervoza , bet tālu skanoša publicitāte. Sarīkota preses konference, apsmieti galvenie dalībnieki, izkritizētas viņu veiktās darbības, attaisnotas paša rīcības un tā joprojām. Tagad nekas no tā nav. Pat par tiesas sēdi neko prātīgu neatradu. Vienīgi to, ka tiesnese nav pievienojusi lietai Vonsoviča un viņa advokāta iesniegtās intervijas. Vai tad tiešām tas ir viss kas notika tiesas sēdēs? Vai arī vienīgais ko drīkst atklāt visiem? Ir tāds teiciens: “Cāļus skaita rudenī”. Pēc līdzšinējās notikumu gaitas izskatās, Lapsa un vēl daži šoruden ir “saskaitīti”.

Aivars
Aivars

Valtsgribis būs interesanta , kā viņš gadiem līda uz šo krēslu , Lato , gaidām grāmatu !

Vilnis
Vilnis

Viss jau labi, bet vai ir kāds likums, kas uzliek par pienākumu padomniekam atskaitīties par to ar ko viņš tiekas un ko tur runā?

nu ti tupoj...
nu ti tupoj...

Lai neatskaitās. Lapsam tā informācija jau ir. Jo mazāk atbildēs, jo pašiem sliktāk…