Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, Bordāna vadībā uzmeistarots slepens projekts par jaunu tiesiskuma darba grupu

Jānis Bordāns

Jāņa Bordāna (JKP) vadītā Tieslietu ministrija (TM) iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta (MK) sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai, informēja ministrijā.

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP): “Pildot ministra pienākumus, esmu konstatējis nepieciešamību uzlabot noteiktus institucionālos aspektus. Aicinu valdības kolēģus to apzināties un spert konkrētus praktiskus soļus jautājuma risināšanai – izveidot šādu darba grupu vai padomi.”

Šo jautājumu TM aicinājusi izskatīt MK sēdes slēgtajā daļā. Ņemot vērā, ka izskatāmais jautājums skar nacionālo drošību, pagaidām tā statuss ir klasificēts, uzsver ministrijā.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
kalašnikovs
kalašnikovs

Bordāns ir , bet tiesiskuma kā nav tā nav!

Vilks
Vilks

Skraidelē kā tādas smilšu peles pa būri.Nezin un nesaprot neko.Tikai tāds naids visu laiku spiežas pa acīm laukā.

Iņa
Iņa

Jauno komunistēnu(JKP) tradicionālais gājiems – visu saklaist dēļi un, kad beidzot ir kaut kas pielcis, bļaut pa visu rīkli Tas pats , kas Šuplinsku, tikai mazāk graujoši…. Pašsaprotami, ka tikai politpadomju ieviešana te kaut ko līdzēs ar īpaši izvēlētiem JKP politfdarbiniekiem- un uztraukumu nekādu- nekādas deklarācijas, nekāda atbildība un ne vairāk kā 10 stundas mēnesī uz papīra ar aldziņu, kas nespiež kabatu (ir taču kartinas)