Lāce apstiprināta kultūras ministres amatā

20.06.2024. Ministru prezidente Evika Siliņa piedalās Saeimas sēdē. Foto: Gatis Rozenfelds, Valsts kanceleja

Saeima šodien kultūras ministres amatā apstiprināja līdzšinējo Kultūras ministrijas (KM) parlamentāro sekretāri Agnesi Lāci (P).

Lāci amatam piedāvāja ”Progresīvie” pēc tam, kad kultūras ministre Agnese Logina (P) nolēma personīgu iemeslu dēļ atkāpties no amata. Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) nolēma Lāci virzīt apstiprināšanai Saeimā.

Par Lāci nobalsoja 52 deputāti, pret bija 27, bet neviens deputāts neatturējās.

Jaunās kultūras ministres specializāciju, prasmes un sasniegumus varat uzzināt mūsu sadaļas “Who is Who” šķirklī AGNESE LĀCE.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kaža
Kaža

Umpapa kultūra PSRS nopelniem bagātā muzikanta un nopelniem bagāto PSKP peršu kalēju vadībā turpināsies-LPSR kolaborantu kultūra.

Kurzemnieks
Kurzemnieks

Nav latviete!
Izskatās kā jevrejiete.

mākslinieks
mākslinieks

TV pārraidē solījās tikties ar Radošo Savienību padomi, bet tur neparādījās. Esot redzēta frakcijās un it kā ministrijā. Interesanti, kāpēc vēl darbu nesākušai vajadzēja sākt ar melošanu?

Jānis
Jānis

Sorosistes stils , ies tur pļāpāt ar reņğu ēdājiem , jākārto migrăcija !

ruksis
ruksis

“Progresīvie” nav progresīvi.