“KPV LV” konkurējošā biedru sapulce izslēgusi no partijas Zakatistovu un Nemiro

Ralfs Nemiro

Partijas “KPV LV” 6.decembrī notikušās konkurējošās biedru sapulces lēmumi nav spēkā, jo tā netika atbilstoši sasaukta un tajā piedalījās arī no partijas jau izslēgti biedri, uzskata “KPV LV” valdes loceklis, Saeimas deputāts Ralfs Nemiro.

“KPV LV” konkurējošajā biedru sapulce 6.decembrī lēma atsaukt partijas pašreizējo valdi, kurā ir pārstāvēts arī Nemiro, kā arī pašu politiķi izslēgt no organizācijas.

Savukārt Nemiro skaidroja, ka daļa no cilvēkiem, kuri piedalījās šajā sapulcē, iepriekš jau tikuši izslēgti no partijas, par ko jau informēts Uzņēmumu reģistrs (UR). Tāpat ir jābūt ievērotai procesuālajai kārtībai sanāksmes sasaukšanai, taču visiem biedriem tas nav bijis zināms un arī Nemiro kā biedrs nav saņēmis ziņu par sanāksmi. Daļa biedru pirms tam saņēmusi zvanus, bet nepieciešams izsūtīt oficiālu paziņojumu, skaidroja politiķis.

Nemiro arī pauda, ka ir dzirdējis, ka svētdienas sanāksme drīzāk bijusi kā “balagāns” ar bļaustīšanos.

Politiķis arī norādīja, ka konkurējošā sanāksme bija plānota kā 21. novembra sanāksmes, kurā nebija kvorums, turpinājums. Taču arī 21. novembra sapulcē, kurā esot pulcējušies tikai trīs biedri, ir pārkāpti valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi, tāpēc arī šī sanāksme nav uzskatāma par notikušu, pauda Nemiro.

Politiķis netic, ka UR reģistrēs 6.decembra lēmumus. “KPV LV” arī plāno vērsties Datu valsts inspekcijā par to, ka kāds no šī pasākuma organizatori, esot prettiesiski saņēmis biedru kontaktinformāciju, norādīja Nemiro.

Viņš skaidroja, ka “KPV LV” valdes sasauktā biedru sapulce notiks 12.decembrī, kad arī izslēgtie biedri varēs pārsūdzēt savu izslēgšanu.

Kā ziņots, vienā no divām konkurējošām partijas “KPV LV” biedru sapulcēm 6.decembrī attālināti nobalsots par pašreizējās partijas valdes atsaukšanu.

Patlaban valdē ir Atis Zakatistovs, Nemiro, Ēriks Pucens, Iveta Benhena-Bēkena, Ieva Krapāne, Māris Možvillo, Jānis Vitenbergs, Lauris Zīverts un Ramona Petraviča. Par valdes atsaukšanu nobalsoja 65 partijas pārstāvji, bet viens atturējās.

Tika nobalsots arī par Zakatistova un Nemiro izslēgšanu no partijas.

Savukārt pašreizējās valdes sasauktā sapulce paredzēta 12.decembrī. Abas sanāksmes sasaukušas atšķirīgi noskaņotas puses, tāpēc, iespējams, ka pēc to norises UR varētu būt jāpieņem lēmums par sanāksmēs gaidāmo, visdrīzāk, atšķirīgo lēmumu spēkā esamību.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: TVnet

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
peldcepure
peldcepure

Zirnekļi burkā galīgi satrakojušies…. vienīga dzīvotspējīgā ir savā dimensijā bez pieskatīšanas peldošā Petraviča