KPV LV jaunā valde paziņo, ka tās rīcībā ir “audioieraksts par iespējamu balsu pirkšanu”

KPV LV

“KPV LV” valde šonedēļ plāno Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam nodot audioierakstu no kādas saziņas aplikācijas, kurā kāds partijas Saeimas deputāts runājot par, visticamāk, “KPV LV” deputātu balsu iespējamu pirkšanu, informējis partijas valdes loceklis Toms Andersons.

Vaicāts sīkāk, kurš kuru deputātu balsis varētu būt pircis, Andersons skaidro, ka nevar atbildēt, bet sīkāk to varētu noskaidrot, ja notiks izmeklēšana.

Andersons norādījis, ka attiecīgajā audioierakstā tiekot “skaidri gaiši” pateikts, ka tiekot pirktas deputātu balsis.

Kā zināms, pēdējā laikā saasinājušās domstarpības starp “KPV LV” valdi no vienas puses un vismaz daļu valstī pie varas esošajiem “KPV LV” politiķiem.

“KPV LV” valde arī atsaukusi parakstu no koalīcijas līguma, taču “KPV LV” Saeimas frakcija šo paziņojumu neņem par pilnu, norādot, ka tāda lēmuma pieņemšana nav valdes kompetencē.

Tāpat “KPV LV” valde norādījusi, ka aicina labklājības ministri, Saeimas deputāti Ramonu Petraviču izvērtēt iespēju atstāt deputātes amatu, lai krīzes laikā pilnvērtīgāk pievērstos Labklājības ministrijas (LM) vadīšanai.

Ņemot vērā, ka Petraviča ieņem deputātes amatu, valdes locekļi aicinājuši ministri izdarīt izvēli un koncentrēties uz darbu ministrijā.

Savukārt Petraviča pavēstījusi, ka Saeimas frakcija neatzīst “KPV LV” valdi un uzskata to par neleģitīmu. Politiķe norādīja, ka ir savākti ap 100 biedru paraksti, lai sasauktu jaunu partijas biedru sapulci. Biedru parakstu skaits jaunas sapulces organizēšanai esot lielāks nekā biedru skaits, kuri ir ievēlējuši “KPV LV” valdi un kuru frakcija neatzīst, uzsvēra politiķe.

Atbildot uz jautājumu, vai uz ministres amata laiku noliks Saeimas deputātes mandātu, Petraviča 25.janvārī norādīja, ka “šis ir tiešām ļoti sarežģīts laiks,” un atzina, ka “nav viegli apvienot darbu”.

Petraviča skaidroja, ka jautājums par iespēju nolikt parlamentārietes mandātu uz laiku, kamēr ir labklājības ministre, tiks pārrunāts un par to tiks lemts “KPV LV” Saeimas frakcijā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
VĒLVĒL
VĒLVĒL

Nonķuši nosacīti pie varas, taču neviens neņem “par pilnu” (aicinājumi aiziet no valdības). Nu kaut kā jau sev uzmanība jāpievērš.