“Konservatīvos” pamet Rīgas vicemēre Linda Ozola un vēl divi domnieki

Trīs no “Konsevatīvo” saraksta ievēlētie Rīgas domes deputāti nolēmuši izstāties no partijas – “Konservatīvo” rindas nolēmuši pamest Rīgas vicemēre Linda Ozola, kā arī deputāti Jānis Ozols un Dāvis Stalts.

Domes deputāti apņēmušies turpināt strādāt līdzšinējā frakcijas sastāvā un darboties domes valdošajā koalīcijā.

Par saviem politiskajiem nākotnes plāniem frakcija informēšot atsevišķā preses konferencē, kas tikšot izziņota tuvākajās dienās.

“Konservatīvie”, kuri pēdējās Saeimas vēlēšanās nespēja pārvarēt 5% barjeru un palika bez vietas parlamentā, tagad ir palikuši arī bez ietekmes Rīgas domē.

Sākotnēji šai partijai domē bija četri deputāti, no kuriem tagad palicis tikai viens – Valters Bergs, kurš iepriekš savukārt paziņoja par izstāšanos no “Konservatīvo” frakcijas, vienlaikus turpinot darboties partijā.

“Konservatīvie” veidoja daļu no Rīgas domes valdošās koalīcijas mēra Mārtiņā Staķa vadībā.

Kā informēja Rīgas mēra padomnieks Aleksis Zoldners, Staķa vadītā koalīcija turpinās sadarboties ar bijušo partijas “Konservatīvie” biedru frakciju.

“Tikai mieru! Rīgas domes koalīcija turpina strādāt tādā pašā sastāvā kā līdz šim. (…) Saprotu politiķus, kuru vienīgā maizīte nu ir intrigas, bet mēs Rīgas domē strādājam, lai attaisnotu rīdzinieku dāvāto uzticību ieviest pārmaiņas pilsētā. Mūsu pienākums ir nepieļaut vecās koruptīvās varas atgriešanos Rīgā,” sociālajos tīklos izteicies Staķis.

Savukārt “Konservatīvo” priekšsēdētājs Gatis Eglītis uz bijušo biedru aiziešanu reaģējis, paziņojot, ka partijas valde nolēmusi izstāties no Rīgas domes koalīcijas.

“Lai “pārmaiņu koalīcija” turpina būvēt Staķa kultu ar selfijiem, tviteri un “neapēd zemeslodi” kampaņām, kamēr saimnieciskie, pilsētas attīstības jautājumi jau 2,5 gadus netiek risināti,” pauž politiķis.

Partijas vadītājs solās, ka “Konservatīvie” turpinās strādāt, un partijā notiekot liels pārmaiņu process, lai atgūtu plašākas sabiedrības uzticību un veiksmīgi startētu nākamajās vēlēšanās. “Mēs noteikti būsim redzami un dzirdami” uz Latvijas politiskās skatuves, sola partijas vadītājs, kurš šajā amatā nonāca pēc tam, kad pēc neveiksmīgā starta Saeimas vēlēšanās atkāpās līdzšinējā partijas vadība.

Rīgas domē pēc frakcijas “Latvijas attīstībai” aiziešanas no koalīcijas to veido 34 no 60 domes deputātiem, tātad vēl trīs balsis valdošā koalīcija nemaz nevar atļauties zaudēt.

Koalīcijā ir “Par/Pogresīvie” frakcija, “Latvijas Reģionu apvienības un Nacionālās apvienības” frakcija, “Jaunā vienotība” un kādreizējie “Konservatīvo” pārstāvji.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: delfi.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Egons
Egons

Ja pamet partiju, tad būtu jāpamet arī amats.

Stabilitāte
Stabilitāte

kam tāda partija vajadzīga, ja tā pat ir alga un mīksts krēsls– pats galvenais, lai pie siles paliek

Džins
Džins

Nu tad vistas ies atpakaļ uz vistukūti.

antilevits
antilevits

Visiem pieskaitāmiem skaidrs, ka progresīvie ir mērķtiecīgi salasīti deģenerāti. Sākot ar biškenu. kurš burtu r nevar izrunāt. Tur, kur viņi būs, tur viss būs pa.aļā.

LTV
LTV

Konservatīvie attīrīsies no ”siles meklētājiem”, un beidzot iespējams LV būs viena patiesi uz konservatīvām vērtībām balstīta partija

deputāts Hosams
deputāts Hosams

Vai tu esi no tā paša LTV, kur mana gultasbiedre linda strādā?

Mamma
Mamma

Vai beidzot tiks ieviesta kārtība sporta skolā Rīdzene, kāpēc tiesātas un notiesātas persons turpina strādāt un uzturēties nepilngadīgu bērnu klātbūtnē, bērniem bailes iet uz treniņiem Lucavsalas airēšanas bāzē.