KNAB sodījis Saeimas deputātu Nikonovu

Vladimirs Nikonovs

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis 220 eiro lielu administratīvo sodu Saeimas deputātam Vladimiram Nikonovam (S) par interešu konflikta likuma pārkāpumiem.

Saskaņā ar likumu “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” deputāta amatu aizliegts savienot ar fizisku personu, kuras nav radinieki, pilnvarojumu izpildi. Tāpat deputāts nedrīkst būt tādas komercsabiedrības dalībnieks, akcionārs, kas saņem publiskus iepirkumus.

KNAB konstatēja, ka Nikonovs savienoja deputāta amatu ar fizisku personu doto pilnvarojumu izpildi. Tāpat Nikonovs no 2017.gada februāra līdz 2020.gada augustam bija akcionārs uzņēmumā “Grindeks”, kurš saņēmis iepirkumus dažādās publiskas personas institūcijās.

Deputāts sodu samaksājis oktobrī.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
vidū
vidū

Normāli- tur jau vairts daudzi netiesāti nav palikuši…. nāk, nāk, tas kapa valgs

Stienis
Stienis

Klaunāde. Ar šādām lietām galā varētu tikt Saeimas Disciplinārā komisija. KNAB būtu jācīnās ar liela mēroga korupciju, nevis jāskaita santīmi un jāpūš zilonis no formāliem pārkāpumiem.