Ķirsis: Gāžam Turlo!

Vilnis Ķirsis

Rīgas mēra Daiņa Turlā (GKR) gāšana varētu būt solis ceļā uz ārkārtas vēlēšanām galvaspilsētas pašvaldībā.

Šādu viedokli telekanālā LNT pauda Rīgas domē opozīcijā esošās “Vienotības” frakcijas līderis, nesenais saukļa “Gāžam Nilu!” skandinātājs Vilnis Ķirsis.

Pēc politiķa vārdiem, pašlaik izeja no politiskās krīzes Rīgā ir neskaidra, bet viņa frakcija ir pārliecināta, ka šajā situācijā labākais risinājums būtu ārkārtas vēlēšanas. Opozīcijas rosināto Turlā gāšanas mēģinājumu viņš redz kā soli šajā virzienā, proti, tas varētu ļaut panākt, ka dome uz diviem mēnešiem paliek bez vadības. Ķirsis nepiekrīt skepsei, ka ārkārtas vēlēšanas varētu arī neko nemainīt, jo ir pārliecināts, ka “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai” tomēr paliktu mazākumā, nevis atkal uzvarētu.

Taujāts, kāpēc nav iespējama sadarbība ar Turlo, Ķirsis sacīja, ka puses ir tikušās, tomēr īpašu jēgu sadarbībai viņš neredz, jo Turlais iemiesojot līdzšinējo “režīmu”. Opozīcijas deputāta vērtējumā, Rīgu ilgus gadus esot vadījuši sabiedrisko attiecību speciālisti, kuri darījuši lietas, kas izskatās skaisti, bet pēc būtības nav pareizas. Ķirsis esot dzirdējis, ka “Rīgas satiksmei”, iespējams, vajadzēšot vēl ap 50 miljonu eiro papildus dotāciju.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lamata
Lamata

Pensionāri ļoti gribētu Ķirsi Turlā vietā. Jo viņš pirms pašvaldību vēlēšanām apsolīja visiem pensionāriem bezmaksas veselības polises. Lai viņiem nebūtu jāmaksā par speciālistu un slimnīcu pakalpojumiem, un medikamenti būtu bez maksas.