Kariņš paaugstina KNAB priekšnieka Straumes algu

Jēkabs Straume KNAB

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) izdevis rīkojumu par mēnešalgas palielināšanu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšniekam Jēkabam Straumem, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Pamatojoties uz Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un noteikumiem par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību,

ar 2022. gada 1.februāri Straumes mēnešalga noteikta 4814 eiro apmērā.

Minētie noteikumi paredz, ka KNAB priekšnieka mēnešalgu, ņemot vērā viņa kvalifikāciju, nosaka premjers.

“Latvijas Vēstnesī” pieejamais rīkojums par mēnešalgas noteikšanu Straumem, kas izdots 2021.gada 19.janvārī, liecina, ka pirms gada viņa mēnešalga bija 4664 eiro apmērā. Līdz ar to līdz ar šī gada februāri noteiktā mēnešalga paredz tās palielinājumu par 150 eiro.

Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonu deklarāciju datubāzē pieejamā informācija, Straume 2020.gadā KNAB nopelnījis kopumā 59 293,9 eiro.

Straume KNAB priekšnieka amatā ievēlēts 2017.gada vasarā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Valmieras puikas
Valmieras puikas

Straumes minets Vienotībai visai Latvijas tautai izmaksā dārgi.

Suse
Suse

dīvaini, visi korumpanti tiek attaisnoti , bet korumpantu ķērējiem par to paaugstina algas. Tas jau Latvijā tik iespējams

Citā valstī meklētu spējīgāku biroja vadītāju -Latvijā – paaugstina algu par korupcijas veicināšanu

Biruta
Biruta

Tiesam

Precīzāk
Precīzāk

korupcijas piesegšanu , piem Bild ziņojums par 500 000 kukuli Burdānam un Juju rašam , un par to no premjera – algas pielikums ! Kā jau muļķu zemē !

Zuzei
Zuzei

Tas nav korumpantu ķērējs, kas saķertos attaisno.