Kailfoto meistars Aleksandrs Sokolovs nolēmis būt politiķis

Aleksandrs Sokolovs
Foto: Facebook/Aleksandrs Sokolovs

Erotisko fotogrāfiju meistars Aleksandrs Sokolovs savā trīsdesmit piektajā dzimšanas dienā sociālajā vietnē Facebook publicējis ierakstu, kurā atskatās uz līdzšinējo dzīvi un pavēsta savus nākotnes plānus.

Viņš pielicis punktu skandalozajiem foto projektiem un nolēmis būt politiķis.

Man šodien paliek 35 gadi. 

Jūtos ar katru gadu vecāks. Izteikti jūtu, ka jaunība jau ir pagātnē. Jūtu, ka daudzas “durvis” vairs nekad neatvērsies, un lietu, – kuras nekad vairs nesasniegšu. 

Bet tieši tā sajūta, ka gadi iet, mani arī motivē attīstīties vēl vairāk! Uz doto brīdi, man nav ne bērnu, ne ģimenes. Super! Šobrīd tā ir ļoti liela priekšrocība – man ir vairāk brīva laika! Bet manā vecumā laiks ir dārgākais resurss.

Pirmo reizi mūžā, savā dzimšanas dienā, man ir ļoti skaidra vīzija, ko es gribu darīt un par ko kļūt.
Nekad agrāk man nav bijis tik interesanti dzīvot kā tagad! Šobrīd man ir sajūta, ka pilnīgi viss, kam es ķeros klāt, man sanāk! Tāpēc es nezaudēšu ne minūti!

Jūs jau pamanījāt, ka es sen vairs neesmu taisījis “skandalozus foto projektus”, sen neesmu publicējis kailfoto. Tas provokatīvais posms ir pagātnē.

Bet ziniet kas man patīk manā darbā visvairāk? Un kāpēc es vēl negribu tik ātri šķirties no “Privātām fotosesijām”? – Es dievinu skatīties uz tām metamorfozēm, kuras notiek sievietēs – viņas nāk trīcošas no bailēm, bet aiziet kā lauvenes ar augsti paceltu galvu. Manas foto sesijas – tas šobrīd ir labākais veids kā 4 stundu laikā pacelt sievietes pašapziņu! 

Es gūstu ļoti lielu baudu no tās varas sajūtas, no tā, kā es varu pozitīvi ietekmēt sievietes. Tas, ka manos spēkos ir padarīt cilvēku laimīgu, man ir daudz vērtīgāk nekā honorārs.

Tāpēc es ļoti vēlos aktīvi iesaistīties sabiedriskajā dzīvē un sociālajos projektos. Es gribu ar savām darbībām uzlabot dzīvi ne tikai tiem kuri nāk uz fotosesiju, bet daudz plašākam cilvēku lokam.

Vienīgais veids kā to var panākt – tas ir sākt darboties politiskajā jomā. Es, kā iedzīvotājs, un savas valsts pilsonis, skaidri zinu, ko vēlos no valdības, lai dzīves kvalitāte būtu vēl augstāka. Tāpēc man ir ļoti skaidrs, ko es gribu panāk arī kā politiķis.

Man ir sapnis. Ja es savas dzīves garumā panākšu, ka Latvijā tiks iznīcināti visi grants ceļi, ja tie visi tiks noasfaltēti, es nomiršu laimīgs. Tas ir konkrēts un reāls mērķis (..)”

 

Avots: Facebook

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ceļu meistars Rūdis
Ceļu meistars Rūdis

Noasfaltēt visus LV autoceļus ir kā noglāstīt visas LV priedes. To noteikti ir vairāk, kā ekshibicionistisku noslieču draiskuļu.

Freids
Freids

Kas par motivāciju! Patīk varas apziņa.
bīstami.