Juris Pūce atkāpjas no ministra amata

Juris Pūce

Juris Pūce (AP) nolēmis atkāpties no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata, liecina politiķa paziņojums partijas “Latvijas attīstībai” mājaslapā.

Jura Pūces paziņojums

“Es esmu pieļāvis kļūdu.

Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu kolēģu partijā, un partiju apvienībā priekšā. Arī draugu un ģimenes priekšā.

Es par savu rīcību patiesi atvainojos un to no sirds nožēloju. Es esmu kļūdījies Rīgas pašvaldības autostāvvietu jautājumā, esmu patiesi izdarījis ļoti neveiksmīgu izvēli. Es esmu maldinājis savus kolēģus un Latvijas sabiedrību.

Par izdarītām kļūdām ir jāuzņemas atbildība. Tieši to es arī darīšu.

Radusies situācija liedz man pilnvērtīgi pildīt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatu, un es šodien esmu lūdzis Ministru prezidentu mani no šī amata atbrīvot.

Nevēlos, lai jau tā sarežģītā politiskā vide mazinātu sabiedrības uzticību, jo tikai un vienīgi ar sabiedrības atbalstu un sapratni valsts ir spējīga attīstīties, pārvarot grūtības. Šobrīd, cīnoties ar pandēmiju un tās sekām, sabiedrības uzticība valdībai ir ļoti svarīga! 

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību.”

Kā zināms, šā gada 10. novembrī Rīgas domes deputāts Māris Mičerevskis Latvijas Televīzijas raidījumā “Viens pret vienu” sniedza informāciju, no kuras izrietēja, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce, domājams, izmantojot dienesta stāvokli personiska labuma gūšanai, ir veicis darbības, lai iegūtu lietošanā Rīgas domes deputāta autostāvvietu caurlaidi, kā arī atklāja citas neētiskas darbības partijā “Latvijas attīstībai” (ŠEIT vairāk).

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt arī šajā publikācijā minēto tautas kalpu izglītību, parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, “partiju tūrismu” un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook ,Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Partijas “Latvijas attīstībai” mājaslapa

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Psihologs
Psihologs

Redzēsim , kādu kretīnu cirkus darbonis Jaunups aiz ausīm izvilks no hūtes !

šalle
šalle

un kam tas palīdzēs? Ja nu vienīgi Patravi’čai izcelties— šarākā lokā būs intīmāks tērps a r ni=ansēm