Jaunups asi atbild uz Gobzema paziņojumiem

valdība

Netiekot galā ar saviem premjera amata kandidāta pienākumiem un redzot totālu strupceļu valdības veidošanā, politiķis Aldis Gobzems (KPV LV) ķēries pie melīgiem paziņojumiem, kurus nav pienākums pierādīt, uzskata partiju apvienības “Attīstībai/Par!” Pārstāvju sapulces biedrs Edgars Jaunups.

Acīmredzami, ka Gobzems netiek galā ar saviem pienākumiem kā premjera amata kandidāts, norādīja Jaunups, apgalvojot, ka viņš nekādu citu koalīciju neveido. Viņš vērsa uzmanību, ka AP pārstāvji no Gobzema iespējamās valdības sarunām katru dienu pie partiju apvienības pārējiem biedriem “nāca saķēruši galvu”, ņemot vērā Gobzema neizpratni par svarīgiem jautājumiem – viņš neesot izpratis nepieciešamās reformas, kā arī nesaprotot valsts pārvaldes uzbūvi.

Līdz ar to valdības vadītāja amata kandidāts ir jāizglīto politiskajos procesos un vienīgais ieguvums no šī procesa ir tas, ka Gobzemam tagad ir lielāka izpratne, norādīja Jaunups. Reizē pats valdības veidošanas process no progresa viedokļa bijis destruktīvs un bezvērtīgs, atzina politiķis.

Apzinoties šo situāciju un ka valdības veidošanā veidojas totāls strupceļš, Gobzems izmanto priekšvēlēšanu žanra pieeju un izplata melīgus paziņojumus, lai varētu sev pievērst uzmanību. Jaunups norādīja, ka pašlaik valstī ir politiskā krīze un pauda, ka acīmredzami, ka Gobzema nominēšana bija Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kļūdaina izvēle, jo “KPV LV” politiķis ir mazspējīgs kandidāts uz valdības vadītāja posteni.

Politiķis pieļāva, ka AP par pašreizējo situāciju spriedīs valdes sēdē.

Jaunups ir arī AP veidojošās partijas “Latvijas attīstībai” valdes loceklis.

Kā ziņots, “KPV LV” premjera amata kandidāts Gobzems nolēmis pārtraukt sarunas par valdības veidošanu ar partiju apvienību “Attīstībai/Par” (AP).

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
trekma cērme
trekma cērme

shēmotājs ar nodokļu maksātāju naudu, komandē parādi bez uzplečiem

0 x 11=0

west
west

Kas baro un bīda šo mērkaķi?

Pacients
Pacients

Šķiet ka viņu baro ārzemju farmācijas kompāniju lobisti un par to prasa norakt Latvijas farmācijas industriju.

krodzinieks
krodzinieks

kundziņš zirgu sviedrus necieč jāties un alkšņu svilpi pūst zilumā

Jaunpup
Jaunpup

Nozīdi dziedātāju , nozīdi basketbola federāciju , tagad piezīdies pie partiju salašņām , tāpēc skaļi jāspiedz !

juha
juha

Jaunupam sākusi augt bārda. Viņs laikam ir vīriešu dzimtes. Bet blēj kā kaza, kad paņem pie pupa.
Jaunup, tu esi melīgs kāpurs uz visu saprātīgo muguras. Ej un nomirsti, gaglīgais pretekli.

Murģis Kurpnieks
Murģis Kurpnieks

Ja nu kāds netiek galā ar pienākumiem tad tas ir Jaunpups

vēlētājsiespējams
vēlētājsiespējams

Kāds malacis tas GobzemsVIņš IR LABāKAIS šahists .mUMS PRIEKS PAR šO JAUNO, GUDRO, VAROšO CILVēKU

Rita
Rita

Aferists Jaunpups izdzīvojās pie dziedātājas , kad padzina , dzīvo no Basketbola savienības sponsoru naudiņas , tagad piezīdies pie partijas kases !

hmmm
hmmm

Puaro, lūdzu uzrakstiet! Par ko strādā Jaunups. Kāds ir Jaunupa iztikas līdzekļu avots. Aizsrēja pie viena, aizskrēja pie otra un tad zvana trešajam ka viss “štokos”? Kāds VEF prezidents! Balerīna, ne prezis.