Ja KPV LV “nepaņems sevi rokās”, Sprūde varētu pievienoties Gobzemam

Ja partija “KPV LV” spēs mobilizēties un “paņemt sevi rokās”, lai atcerētos un īstenotu vēlētājiem apsolīto programmu, deputāte Karina Sprūde (KPV LV) ir gatava palikt “KPV LV”.

Tomēr, ja “KPV LV” turpinās iekšēji strīdēties un bezjēdzīgi tērēt laiku, tad pastāvot liela iespēja, ka politiķe pievienosies no partijas izslēgtajam Aldim Gobzemam, kurš noskaņots uz “jauna veidojuma” dibināšanu.

Sprūde kritiski novērtēja to, ka “KPV LV” gaidot koalīcijas apstiprinājumu tā vietā, lai darītu reālus darbus. Politiķe uzsvēra, ka uz Saeimu ir atnākusi idejas vārdā, ka viņa nav karjeriste un negaida kādu amatu.

Deputāte norādīja, ka sarunā ar Gobzemu aicinājusi viņu strādāt tālāk un parādīt, ka viņš arī grib īstenot vēlētājiem apsolīto – kad viņš būs veicis “divus soļus”, tad politiķe trešo esot gatava veikt kopā ar Gobzemu. Parlamentāriete akcentēja, ka grib kaut ko mainīt Latvijā, piemēram, lai būtu iespējams atvērt mazo uzņēmumu ar tādu nodokļu slogu, pie kura var izdzīvot.

Gobzema izslēgšanu no partijas “KPV LV” Sprūde vērtē kā kļūdu un neatbalstītu arī politiķa izslēgšanu no Saeimas frakcijas. Viņa vērsa uzmanību, ka deputāti Artuss Kaimiņš (KPV LV) un Aldis Blumbergs (KPV LV) cenšoties līdzīgu jautājumu aktualizēt frakcijas sēdēs.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar