Gobzems un Sprūde pievienojas Saeimas “Neatkarīgo” frakcijai, to pamet Pucens

Sprūde, Gobzems

“Neatkarīgo” (iepriekš “KPV LV”) Saeimas frakcijai pievienojušies Saeimas deputāti Aldis Gobzems (“Likums un kārtība”) un Karina Sprūde (“Likums un kārtība”), bet frakciju pametis Saeimas deputāts Ēriks Pucens. Līdz ar to šajā frakcijā darbojas seši deputāti, intervijā Latvijas Radio sacīja frakcijas vadītājs Māris Možvillo (“Par cilvēcīgu Latviju”).

Jautāts, kāpēc nolemts Gobzemu uzņemt “Neatkarīgo” frakcijā, Možvillo sacīja: “Viņš ir ievēlēts no tautas, tautas ievēlēts deputāts, viņam ir tiesības paust savu viedokli. Ne visur es piekrītu, bet ir lietas, kur mūsu domas saskan.”

Runājot par Gobzema pagājušās nedēļas izgājienu Saeimā, neuzrādot Covid-19 testa rezultātu, kā dēļ Saeima atkal pārgāja attālinātā darba režīmā,  Možvillo sacīja: “Neuzskatu, ka tas bija mēģinājums gāzt pastāvošo iekārtu vai kā savādāk, tā bija viņa pozīcija demonstrēt kaut kādus savus uzskatus, un tas viņam izdevās.” 

Možvillo sacīja, ka frakcijas dalībnieki darbosies kā līdzvērtīgi partneri un nav sagaidāms, ka kāds varētu bremzēt frakcijas darbu.

“Saredzu reāli iespēju, ka mēs varam vismaz šādā sastāvā sākt atjaunot darbu pie savas programmas izpildes,” teica Možvillo, norādot, ka šobrīd frakcijā ir seši Saeimas deputāti no sākotnējiem sešpadsmit “KPV LV” frakcijas deputātiem. “Palikuši esam tie, kas tic idejai un kas grib šos solījumus, kas doti pirms vēlēšanām, izpildīt. Cik nu vien tas būtu iespējams.”

Runājot par to, ko gada laikā līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām var paveikt, Možvillo teica: “To laiks rādīs, (..) mēs esam pārsteigumu pilni. Ceru, ka šis pārsteiguma moments saglabāsies līdz pašām 13. Saeimas beigām.”

Možvillo sacīja, ka «Neatkarīgo» frakcija būs opozīcijā pie varas esošajām partijām. 

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar