Dzērājs un skandālists Andris Vilks noliek deputāta mandātu

Nacionālo apvienību (NA) pārstāvošais Andris Vilks paziņojis par deputāta mandāta nolikšanu, apstiprināja NA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Gaidis Bērziņš.

Šādi Vilks rīkojies, reaģējot uz izskanējušo informāciju, ka viņš, būdams alkohola reibumā, sarīkojis nekārtības Gaiļezera slimnīcā Rīgā.

Bērziņš norādīja, ka Vilks nepiekrīt publiski izskanējušajiem apgalvojumiem šajā jomā, taču nolēmis nolikt Saeimas deputāta mandātu, lai neradītu problēmas NA kā politiskā spēka tēlam.

Kā zināms, Vilks alkohola reibumā sarīkoja nekārtības Gaiļezera slimnīcā Rīgā, par ko ziņoja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”.

Vilks 12.Saeimā strādāja ar tā dēvēto mīksto mandātu – par deputātu viņš kļuva vien pēc tam, kad valdībā tika ievēlēta Dace Melbārde un Dzintars Rasnačs, kuri savukārt savus mandātus nolika uz ministra pienākumu pildīšanas laiku.

Atbilstoši Centralās vēlēšanu komisijas datiem, noliekot mandātu Vilkam, kā nākamais uz to var pretendēt Ritvars Jansons.

Pēc LTV rīcībā esošas neoficiālas informācijas Vilks 19.februāra vakarā atrasts uz ielas, iespējams, alkohola reibumā. Vilks agresīvi uzvedies gan ātrās palīdzības automašīnā, gan Gaiļezera slimnīcā, tādēļ vajadzējis pieaicināt kārtības sargus.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar