Dombrovskis: Domāju, vai pamest politiku uz visiem laikiem vai veidot jaunu politisko piedāvājumu

Vjačeslavs Dombrovskis

No partijas “Saskaņa” izslēgtais Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis apsver iespēju veidot “jaunu politisko piedāvājumu”, politiķis atklāja intervijā Latvijas Radio.

Dombrovskis norādīja, ka nākotnē saredz sev tikai divus iespējamos rīcības modeļus – pēc šī Saeimas sasaukuma pamest politiku uz visiem laikiem vai arī strādāt pie tā, lai veidotu “jaunu politisko piedāvājumu”. Nekādu citu ceļu politiķis sev neredzot, tostarp viņš neplānojot pievienoties kādam esošam vai citu deputātu veidotam politiskajam spēkam.

Uz jautājumu, vai jaunas partijas veidošanas gadījumā to nevajadzētu darīt tieši tagad, pirms nākamās Saeimas vēlēšanām, Dombrovskis atbildēja, ka “tas būtu diezgan loģiski”. Tomēr viņš uzsvēra, ka šādus lēmumus nevēlas sasteigt, jo savā karjerā jau vairākkārt ir pieredzējis nepatīkamo sajūtu, kāda rodas, kad nākas pievilt vēlētāju.

“Dot cilvēkiem cerību, ekspektācijas – tas ir ļoti atbildīgs solis. Esmu bijis Zatlera reformu partijā, esmu redzējis no pirmajām rindām, ko tas nozīmē dot cilvēkiem cerību un pēc tam ļoti ātri viņiem sagādāt milzīgu vilšanos. Es neko tādu nevēlos pārdzīvot vēl vismaz vienu reizi savā dzīvē,” sacīja Dombrovskis.

Viņš uzsvēra, ka pirms spert soli jauna politiska spēka dibināšanas virzienā, viņam jāizdara “diezgan nopietni mājasdarbi,” lai iegūtu pietiekamu pārliecību, ka šim solim būs reālas izredzes.

Politiķis atzina, ka ideju par jauna politiskā spēka dibināšanu ir pārrunājis ar kolēģiem, tomēr, lai arī entuziasms esot liels, ar to vien nepietiekot.

Ja Dombrovskis dibinās jaunu partiju, tad tās galvenās ambīcijas, pēc viņa teiktā, būtu saistītas ar Latvijas ekonomisko attīstību.

“Tā būs partija, kurai, es teiktu, ka galvenās ambīcijas būtu uzbūvēt Baltijas Singapūru. Tā ir ambiciozas ekonomiskās attīstības vīzija. Bet jāsaprot, ka nekas tāds nav iespējams, kamēr trešdaļa Latvijas iedzīvotāju atrodas aiz “sarkanajām līnijām”,” izteicās Dombrovskis.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ieteikums
ieteikums

Pamet polītiku uz visiem laikiem, Vjačka.