Cipule noliek Ogres domes deputātes mandātu

Liene Cipule
Ekrānuzņēmums


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule (JV) lēmusi nolikt Ogres novada domes deputātes mandātu, jo Covid-19 pandēmijas apstākļos darbu pašvaldībā nespēj apvienot ar NMPD vadīšanu, vēstīja raidījums “TV3 ziņas”.

Par savu lēmumu Cipule piektdien informējusi Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (NA). Viņa uzskata, ka Ogres novada iedzīvotāji ir pelnījuši deputātus, kuri domē strādā kārtīgi un ar pilnu atdevi, taču līdz ar paaugstinātas gatavības izsludināšanu NMPD vadītāja vairs nevarēšot plānot savu darba laiku un pilnvērtīgi nodoties deputātes pienākumiem.

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas datiem, Cipule šovasar notikušajās pašvaldību vēlēšanās Ogres novada domē tika ievēlēta no “Jaunās vienotības” saraksta. Kopā ar viņu no šī saraksta domē iekļuva vēl viens deputāts. Tagad nākamais kandidāts uz darbu Ogres domē sarakstā aiz Cipules ir uzņēmējs, vīndaris Linards Liberts.

Kā zināms, Covid-19 pandēmijas radīto seku dēļ Veselības ministrijas (VM) Veselības operatīvās medicīniskās komisijas sēdē piektdien nolemts izsludināt paaugstinātu gatavību veselības aprūpē, informēja Veselības ministrija. Arī NMPD paaugstinājis savu gatavības režīmu.

Pēc VM paustā, paaugstināts gatavības stāvoklis nozīmē, ka nozarē pieejamie personāla, materiāltehniskie vai citi iesaistāmie resursi ir nepietiekami, lai, turpinot slimnīcu darbu ikdienas režīmā, nodrošinātu visu nepieciešamo reaģēšanas pasākumu veikšanu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar