Cik mēnesī saņems Parādnieks par padomu sniegšanu demogrāfijas jautājumos?

13. Saeimā neievēlētais nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) biedrs Imants Parādnieks kā Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) padomnieks demogrāfijas politikas jautājumos mēnesī varētu saņemt 2000 eiro, liecina spēkā esošie Ministru kabineta noteikumi “Kārtība, kādā tiek publiskota informācija par amatpersonu (darbinieku) atlīdzības noteikšanas kritērijiem un darba samaksas apmēru sadalījumā pa amatu grupām”.

No MK noteikumiem izriet, ka Ministru prezidenta padomnieks mēnesī vidēji saņem atalgojumu 2000 eiro bruto jeb pirms nodokļu nomaksas.

Tajā pašā laikā minētie noteikumi paredz arī iespēju saņemt piemaksas, prēmijas un naudas balvas. Piemēram, piemaksa līdz 20% no mēnešalgas pienākas, ja amatpersona papildus saviem tiešajiem amata pienākumiem aizvieto prombūtnē esošu amatpersonu vai pilda vakanta amata pienākumus.

Piemaksu līdz 30% no mēnešalgas var saņemt, ja amatpersona papildus saviem tiešajiem pienākumiem pilda vēl citus amata pienākumus.

Piemaksa līdz 40% no mēnešalgas pienākas kompetentāko amatpersonu motivēšanai, bet vienreiz gadā iespējams saņemt prēmiju 75% vai 65%, vai 55% apmērā no mēnešalgas, atkarībā no darba izpildes novērtējuma.

Šādu informāciju apstiprināja arī pats Parādnieks, piebilstot, ka viņš iecerējis turpināt vadīt “Demogrāfisko lietu centru”.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar