Bondars atkal pieķerts bez sejas maskas

Saeimas koalīcijas deputāts Mārtiņš Bondars jau oktobrī izpelnījās sabiedrības nosodījumu, nenēsājot sejas masku veikalā, kad tā jau bija obligāta prasība. Vakar šāda situācija atkārtojusies viņa darba vietā, par ko sociālajos tīklos sākušās asas diskusijas.

Bondars redzams deputāta Daniela Pavļuta fotogrāfijā, kurā tiek izteikta pateicība 13. Saeimas deputātei (“Attīstībai/Par!” frakcijā) Dacei Bluķei, šo amatu atstājot. Kopbildē no 11 cilvēkiem Bondars ir vienīgais, kurš nelieto sejas aizsargamasku.

To uzreiz pamanījuši sociālo tīklu lietotāji un vēršas pret pašu deputātu – vai arī šoreiz atnācis tikai pēc krējuma. Jo tieši tāds bija Mārtiņa Bondara attaisnojums iepriekšējā reizē, kad nonāca šādā situācijā. Šoreiz viņš uzreiz attaisnojas un norāda, ka darba vietā sejas maskas nav obligātas.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar