Bijušais ministrs Sandis Ģirģens paziņo, ka abi ar brāli Kasparu dibinās jaunu partiju

Sandis Ģirģens

Bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ierakstā Facebook pavēstījis, ka Latvijā būs vēl viens politiskais spēks – viņš kopā ar brāli, 13.Saeimas deputātu Kasparu Ģirģenu nolēmuši veidot jaunu partiju un izstāties no partijas Par Cilvēcīgu Latviju/KPV LV. Kaspars Ģirģens turpmāk Saeimā darbosies kā neatkarīgais deputāts.

“Redzam, ka sabiedrība vēlas tādu politisko spēku, kas piedāvātu atklātu, godīgu politiku, kas nepieļauj sabiedrības noslāņošanos, šķelšanu un valsts līdzekļu izšķērdēšanu. Jāturpina darbs pie mūsdienīgas nodokļu politikas, lai iedzīvotājiem un uzņēmējiem nodokļi ne tikai būtu samaksājami, bet paliktu pāri līdzekļi kapitāla uzkrāšanai, dzīves kvalitātes celšanai, ” uzsver S. Ģirģens.

Pēc viņa teiktā, jāsekmē jaunu uzņēmumu veidošanos, jāmazina korupcija valsts pārvaldē, jāturpina sakārtot ar tiesiskumu un valsts iekšējo drošību saistītie jautājumi, kas skar ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

“Latvija pārvērtusies par ārvalstu investoru lēto darbaspēku. Otra opcija ienākumiem ir darbs valsts pārvaldē. Valsts ārējais parāds tiek audzēts, naudas līdzekļus šķērdējot nesaprotamiem, pārmaksātiem projektiem. Liegtas iespējas uz kvalitatīvu izglītību un veselības aprūpi. Reformas ir formālas ar nopietniem loģikas trūkumiem. Nav skaidrs, kur mēs dodamies,” saka S. Ģirģens.

Tāpēc brāļi ir nolēmuši veidot jaunu politisko partiju ar cilvēkiem, kas orientēti uz darba rezultātu un dzīvē jau kaut ko sasnieguši, kā arī uzkrājuši zināšanas, pieredzi.

“Mēs redzam pēc sabiedrības attieksmes, ka nepieciešama spēcīga alternatīva esošajam valdības kursam,” teic S. Ģirģens.

‼️Pēdējie valdības lēmumi ir pārliecinājuši mani, ka neviens Latviju nemainīs, ja ne mēs paši. Tādēļ ar brāli Kasparu…

Posted by Sandis Ģirģens on Ceturtdiena, 2021. gada 12. augusts

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar