Belēvičs atgriezies laboratoriju biznesā un iegādājies uzņēmumu

Guntis Belēvičs

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs iegādājies uzņēmumu “NMS laboratorija”, liecina “Lursoft” informācija.

Līdz šā gada oktobrim “NMS laboratorija” vienīgais īpašnieks bija Igaunijas uzņēmums “Baltic Lab Holding”, bet tagad 100% kapitāldaļu pieder SIA “Contract Pharma”, kuras vienīgais īpašnieks ir Belēvičs.

Belēvičs kļuvis arī par “NMS laboratorijas” valdes priekšsēdētāju. Valdē strādā arī valdes loceklis Artūrs Altbergs, kurš iepriekš bija valdes priekšsēdētājs.

Belēvičs sacīja, ka laboratoriju bizness viņam nav jauns, jo iepriekš viņš jau bija “Centrālās laboratorijas” dibinātājs un ilgu laiku arī lielākais kapitāldaļu īpašnieks.

“Atgriežos laboratoriju biznesā un domāju to attīstīt, “NMS laboratorijā” piedāvājot veikt arvien vairāk jaunas analīzes, kādas līdz šim laboratorija nav veikusi,” sacīja Belēvičs. Neko vairāk par plānotajām investīcijām un paredzētajiem jaunajiem pakalpojumiem viņš nevēlējās atklāt.

“NMS laboratorija” 2019. gadā strādāja ar 4,661 miljona eiro apgrozījumu un guva 164 168 eiro peļņu, liecina “Lursoft” informācija.

Uzņēmums dibināts 1995. gadā, un tā pamatkapitāls ir 72 624 eiro.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt arī šajā publikācijā minēto tautas kalpu izglītību, parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, “partiju tūrismu” un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook ,Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar