Zelenskis: “Upuru skaits ir neaptverams!” – krievi iešauj raķetes cilvēku pilnā tirdzniecības centrā VIDEO

Kremenčukā (ukraiņu: Кременчук), Ukrainas centrālajā daļā, Poltavas apgabalā krievu armijas raidītas raķetes iešautas ļaužu pārpilnā tirdzniecības centrā, Telegram vēsta Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

“Tirdzniecības centrs šobrīd deg, glābēji cenšas ugunsgrēku apdzēst, iekšā dzirdami cilvēku kliedzieni. Upuru skaits šobrīd nav pat aptverams. Cerēt uz adekvātu rīcību un cilvēcību no okupantu puses ir veltīgi”, pauž Zelenskis.

Tikmēr Krievijas propagandas kanāli cenšas noliegt Maskavas vainu, stāstot, ka raķete nomaldījusies pēc pārtveršanas.

Ukrainas ārlietu ministra vietniece Emine Džaparova teic, ka raķete trāpījusi tirdzniecības centrā “Amstor”, kas atrodas ap 300 metru no dzelzceļa stacijas. Viņa vēsta, ka tirdzniecības centrā bija daudz cilvēku, kas ieradušies iegādāties produktus.

Kādā veidā iepirkšanās centrs apdraudēja krievu armiju? Lielveikalam nav nekādas stratēģiskas nozīmes. Tas kalpo kā civiliedzīvotāju mēģinājums dzīvot kaut nedaudz normālu dzīvi. Un tieši tas sanikno krievu iebrucējus.

Krievija turpina izgāzt dusmas par neveiksmēm frontē, uzbrūkot Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Šis uzbrukums ir noticis vien dienu pēc tam, kad vairākas Krievijas raidītas raķetes trāpīja dzīvojamai mājai un bērnudārza teritorijai Ukrainas galvaspilsētā Kijivā. Krievijas pārstāvji paziņoja, ka uzbrukumi tikuši vērsti pret “ukraiņu karavīru apmācības centriem”.

Kremenčuka ir pilsēta Ukrainas vidienē, Poltavas apgabalā. Tā atrodas diezgan tālu no aktīvās karadarbības zonas, bet Krievijas karaspēks vairākkārt apšaudījis ar raķetēm Kremenčukas naftas pārstrādes rūpnīcu un termoelektrostaciju, ziņo aģentūra “Ukrinform”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: https://t.me/insiderUKR/

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Šis portāls vismaz nedzēš pret agresora valsts, krieviju rakstus, kas aizstāv Ukrainu. Bet Pietiek kamt! portāls ir krievu rediģēts portāls, jo tur dzēš visus rakstus, kas nosoda krieviju kā agresora valsts.

mani tas nepārsteidz
mani tas nepārsteidz

Krievs paliek krievs. Viņa vieta ir Vidusāzijā, nevis Eiropā.

Gada glezna
Gada glezna

Acīm redzot cilvēce nav saprātīgāka par surikatu baru.
Kodolkarš labākajā gadījumā ir kodolziema, sliktākajā gadījumā no Zemes pāri paliks tikai asteroīdu josla, kādu to var vērot starp Marsu un Jupiteru.

Vispār jau dzīvojam pilnīga idiotisma laikmetā. Ne velti internetā lasāms, ka Hitlera iebrukums PSRS nebija karš – tikai specoperācija komunistiskā režīma likvidācijai.

nagla
nagla

Tas vairs nav karš. Tas ir terorisms un šādi “izlēcieni” tieši tā būtu jāvērtē.

buļbuļ
buļbuļ

Auseklīšu dižpļāpas turpina savu murgošanu par sankciju īpoaši jēgu, Krievijas sabrukumu, imperatora maiņām, humānajiem koridoriem (??- kas par informatīvo pašslazdu vārdu salikumu kara laikā??)… prātiņ, nāc mājās! pat tiem, kas grozās sabiedrisko medijos… un tik burbuļo
Cilvēku gan žēl, kas tā arī nav sapratuši to Ļaununma impēriju un iedomājs laimīgo dzīvi pofigismā parastajā