VDD aiztur biedrības “Latvijas krievu pasaule” valdes locekli Pankratovu par darbībām Krievijas interesēs

Ruslans Pankratovs

Saistībā ar aizdomām par Krievijas īstenoto noziegumu pret Ukrainu un tās iedzīvotājiem publisku atbalstīšanu un starptautisko sankciju pārkāpšanu Valsts drošības dienests (VDD) aizvadītajā nedēļas nogalē veica tiesas sankcionētas kriminālprocesuālās darbības trīs objektos Rīgā un tās apkaimē.

Sestdien, 30. jūlijā, tika aizturēta aizdomās turētā persona. Portāls Kompromat.lv ziņo, ka aizturētais ir biedrības “Latvijas krievu pasaule” valdes loceklis, bijušais Rīgas domes deputāts Ruslans Pankratovs.

R.Pankratovs tiek turēts aizdomās par publisku Krievijas pastrādāto kara noziegumu attaisnošanu un dezinformācijas izplatīšanu par Latviju un mūsu valsts sabiedrotajām valstīm ar mērķi tās diskreditēt.


Krievijas iekšējās izlūkošanas dienesta virsnieks Dmitrijs Jermolajevs piesprauž apbalvojumu Ruslanam Pankratovam /Foto: Kompromat.lv/

Kā liecina “Lursoft” dati, Pankratovs ir arī “Rīcības partijas” valdes loceklis. Vēl partijas valdē ir Einārs Graudiņš un Jevgeņijs Koroļs.

Tāpat VDD rīcībā esošā informācija liecina, ka Pankratovs sadarbojies ar ES sankciju sarakstā iekļautu personu.

Kriminālprocesuālo darbību laikā VDD ir ieguvis lielu daudzumu datu nesēju un dokumentu un pašlaik norisinās to satura analīze. Pankratovam piemērots aizdomās turētā statuss un drošības līdzeklis apcietinājums.

Kriminālprocess uzsākts šā gada 29. jūlijā saskaņā ar Krimināllikuma 74.1 pantu, t.i., par noziegumu pret mieru un kara noziegumu publisku slavināšanu un attaisnošanu, kā arī 84. pantu, t.i., Eiropas Savienības (ES) noteikto sankciju pārkāpšanu. 

Avots: Kompromat.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
levitkucins
levitkucins

Jā, šitas blogeris bij ļoti bīstams. Es nēsmu bīstams, kaut gan izmainīju latvijas satversmi un iztaisīju jūrmalu un rīgu par krievijas sādžām

Kalnciema lauztuves
Kalnciema lauztuves

Ļoti labi, galvenais, lai līdzarboošas arī tur pat tuptūzī. Ko tā kurdrinieku asociācija tur vārās par kūdras ieguvi? Izskatas, ka te kāds kandidāts jau gatavs darbam līdz mūža galam

...
...

Reāls 3,14-dars. Jau gadu 10-tiem jēja samazgas uz krievu vircas rata. Provokators, kuram dažādos soc.tīklos bija dažādas identitātes. Visādu salašņu eksperts. Graudiņš vēl uz brīvām kājām?

Ska
Ska

Vēl viens ādamsonveidīgais.

attīstībai un deģenerācijai par
attīstībai un deģenerācijai par

Un kā ar vjačeslavu dombrovski no zatlera perdeļu partijas, kurš tūkstošiem rašistu izkārtoja termiņuzturēšanās atļaujas?

stulbais idiots
stulbais idiots

Kapēc netiek aizturēti bondars un pavļuts, kas izbīdija 40 miljonus cilvēkiem, kuriem krievijā pieder banka?

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

He, he , he . Nē viss ok, kaukā jāparāda ka kaukas tiek darīts, viss pareizi