Vai Daugavpils var tikt pievienota Krievijai?

Daugavpils

Putina paustās atziņas par robežu iluzoriskumu dēļ, nevar izslēgt iespējamību, ka Daugavpils varētu tikt pievienota Krievijai. Tā secinājis „Эхо Москвы” galvenais redaktors Aleksejs Venediktovs, paužot viedokli par Krievijas prezidenta Vladimira Putina interviju laikrakstā „Bild”.

„Intervijā nav nekā pārsteidzoša, izņemot izteikumu par valstu robežām. Viņš nezināja, kā lai to pasaka – par Krimu un par robežu – tomēr tas ir ļoti nopietns signāls. Un pats nopietnākais signāls, pēc manām domām, ir Putina izteiktā atziņa, ka „man nav svarīgas robežas, bet gan cilvēki” (proti – krievi). Tas faktiski nozīmē, ja kaut kur ārpus Krievijas Federācijas robežām darīs pāri etniskajiem krieviem, tad Putinam ir tiesības doties palīgā, tajā skaitā ar bruņotajiem spēkiem, tā sacīt, „es viņus paņemu savā valstī, vienkārši pārbīdot robežas”. Iespējams, tas bija galvenais, kāpēc bija vajadzīga visa šī intervija,” – norāda Venediktovs.

„Pēc manām domām, robežu neatzīšanas pēckara Eiropā negatīvais efekts nomāc visu, ko Putins ar šo interviju būtu varējis iegūt. Man šķiet, ka tā bija grandioza kļūda – šī frāze…

Runājot, piemēram, par Daugavpili (..)… Arī tur, iespējams, kaut kādi „fašisti” dara pāri krievvalodīgajiem iedzīvotājiem.. Un robežas taču neaizkavēs mums viņus aizstāvēt. Mēs taču tikko runājām par šo principu intervijā „Bild”. Bet varbūt pat visa „Bild” intervija bija domāta tikai tam, lai pateiktu šo vienu frāzi”, – uzskata „Эхо Москвы” galvenais redaktors.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Salvis
Salvis

LATGALI PIEVIENOT KRIEVIJAI !