Ukraiņu žurnālists: Krieviem ir spēcīga ģenētiska kļūme, kas ir ilglaicīgas negatīvas selekcijas rezultāts

Dmitrijs Gordons

„Es uzskatu, ka krieviem ir spēcīga ģenētiska kļūme. Tas ir daudzgadīgas negatīvās selekcijas rezultāts,” TV24 raidījumā “Kārtības rullis”, atbildot uz jautājumu, kas motivē okupantus pastrādāt neaptveramās zvērības, it kā “nacistu” iznīcināšanas aizsegā, kas tā par apziņu, kas viņus vada, atbildi sniedza Dmitrijs Gordons, Ukrainas vadošais žurnālists.

Gordons izklāstīja savu teoriju, kas sākas ar 1917. gada oktobra revolūciju, kad Krievijā varu sagrāba tā dēvētā strādnieku šķira jeb boļševiki.

Bija tādi vēstures brīži, kad tika fiziski iznīcināti miljoniem labāko krievu cilvēku.

Pirmkārt, pilsoņu karš, kurā bojā aizgāja gan aristokrāti, gan inteliģences pārstāvji, pēc tam golodamors jeb nomiršana badā.

„Tālāk 1937. – 1939. gads, Staļina represijas. Tad Otrais Pasaules karš – atkal desmitiem miljoni bojā gājušo un pirmie mira labākie, vienmēr tā ir bijis.

Pēc kara turpinājās represijas un tas viss tika papildināts ar labāko prātu aizplūšanu uz ārzemēm. Miljoni aizbrauca no Krievijas, sapuva nometnēs.

Labākos cilvēkus metodiski, plānveidā un mērķtiecīgi iznīcināja. Palika sliktākie, vairojās un tā rezultātā šodien Krievijā ir fašisms.

„Jums [latviešiem – red.piez.] bija vieglāk, jo jūs bijāt spiesti šajā kloākā integrēties tikai 1940. gadā. Jums tas bija jāpiedzīvo tika 50 gadus. Jums palika Rietumu kultūra un pašcieņa, palika tas, ko gadsimtiem vairojāt sevī. Nevis tas, ko ar jums, baltiešu tautām, darīja. Izsūtīja visus labākos, neapmierinātākos, nelokāmos cilvēkus, pārējie aizbrauca paši. Bet jūs saglabājāties.

Krievu tauta, kā redzam, gāja degradācijas ceļu. Tas beidzās ar to, ka viņi savām sievām mājās sūta veļas mašīnas un apakšbikses,” intervijā Armandam Pučem teica Dmitrijs Gordons.

Visu interviju var noskatīties ŠEIT.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


9
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
lol
lol

lûk, tàpèc arî lv ir daudz idiotu, tieši tà pat iemesla pèc. mès to izdomàjàm jau 13g vecumà.

antons
antons

tikko atradu Gordona interviju ar Girkinu, kas ir tur viens no krievu vadoņiem Krimā un Donbasā- ļoti patiesi, pie tam viens uz otru nebļauj, kaut gan runā pretējas lietas youtube.com/watch?v=hf6K6pjK_Yw&ab_channel=ДмитрийГордон

antons
antons

Es regulāri skatos Gordonu Youtubā, viņš reizēm pāršauj pār strīpu ar saviem izteicieniem. Bet pārsvarā taisnību runā, kaut gan es kategoriski nepiekrītu, ka krievi būtu nepilnvērtīgi. Un te kāds izteicās par čukčiem, painteresējieties,, tā bija pati kareiviskākā tauta, kura turēja bailēs apkārtējos. Kamēr komisāri tomēr viņus nepakļāva. Nu atvainojiet, atkāpos no tēmas.

zinātāja
zinātāja

Tatāru-mongoļu piejaukumam vēl čukču, evenku asinis, tāda ir krievu pasaule.

piece of piece
piece of piece

aga… teic тов. Гордон, kurš pats nenoliedzami ir krievs un, kurā šī iztrūkstošā hromosoma ir skaidri neredzama.
tāpat kā liepniekā, kurš jau nedēļu, kopā ar ukropu armiju cīnās pe Kremļa mūriem.
nu, vismaz tādas šeptes “eksperts” solīja un prognozēja..

Bla bla bla
Bla bla bla

Es ar lielu skepsi klausītos cilvēku, kurš 90. gados uzskatīja, ka vēzi var izārstēt ar metāla piramīdas palīdzību. Ievadām Googlā “Ю-Шинсе Гордон” un lasām )))

Vājprāts
Vājprāts

Šitāda tumsonība 21. gadsimtā!!!
Nav tāda krievu vai latviešu gēna.
Gaplogrupa R1a ir dominējoša slāvu tautām. Tai skaitā Ukrainā. Taču tur ir gana daudz arī citu. Nevajag jaukt kultūru ar ģenētiku. Būtu vispirms pārbaudījis vai pašam nav slāvu gaplogrupa.

Enzo
Enzo

Kauns Latvijas MIL par šādu viedokļu izplatīšanu.

Soldieriets
Soldieriets

Tādas pusnacistu fantāzijas par eugēniku. Pēc viņa teiktā pie varas vienmēr ir labākie un ģenētiski pārākie. Pārējie ir nepilnvērtīgāki. To tak mēs redzam arī pie mums ne? Pie varas un pie naudas ir ģenētiski pārākie eksemplāri un viņu perfektie ģenētiskie pēcteči.