“The Times”: Putins uz Ukrainu sūta militāro kodolvilcienu

Putins

Prezidents Putins gatavojas demonstrēt savu vēlmi izmantot masu iznīcināšanas ieročus, veicot kodolizmēģinājumu pie Ukrainas robežām, vēsta “The Times”.

Laikraksts uzskata, ka Kremlis ir devis mājienu par savu gatavību būtiskai notikumu eskalācijai, Krievijai zaudējot pozīcijas kaujas laukā.

Iepriekš izskanējušās bažas, ka Putins varētu ķerties pie šādas taktikas, vakar pastiprināja ziņas par militāro kodolvilcienu, kas Krievijā dodas Ukrainas virzienā.

Polijā dzīvojošais militārais analītiķis Konrāds Mužiks sacīja, ka Krievijas centrālajā daļā pamanītais vilciens ir saistīts ar Krievijas Aizsardzības ministrijas 12. galveno direktorātu un ka tas “atbild par kodolmunīciju, tās uzglabāšanu, apkopi, transportēšanu un izsniegšana vienībām”.

Kā zināms, Krievijas diktators Vladimirs Putins 21.septembrī izsludināja mobilizāciju. Lai arī Putins lietoja terminu – daļēja mobilizācija, eksperti norāda, ka nekādi mobilizāciju ierobežojoši nosacījumi netika minēti. Līdz ar to mobilizācijas ietvari var tikt paplašināti atbilstoši vajadzībām.

Bez jau pieminētās “daļējās” mobilizācijas Putins tad pieteica okupētajās Ukrainas teritorijās drīzus referendumus par šo teritoriju pievienošanu Krievijai. Tagad tas jau ir noticis.

Referendumi notika maksimāli formāli, neapgrūtinot sevi ar kādām tiesiskuma dekorācijām. Galvenais, lai būtu juridiski formāls pamats pasludināt šīs teritorijas par Krieviju un jebkuru uzbrukumu šai teritorijai turpmāk uzskatīt par apdraudējumu Krievijai, ar visām no tā izrietošajām sekām.

Pasaule faktiski tiek brīdināta, ka Krievija līdzīgas sakāves kā Harkivas frontē vairs nepieļaus. Līdzīgā situācijā Krievijas virspavēlniecība šādus uzbrukumus uztvers kā uzbrukumu Krievijas teritoriālajai vienotībai ar sekojošu kodolieroču izmantošanu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: nra.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Amanta
Amanta

Te tā mierigak– faksts ir tas, ka viciena sastāvs iekustināts. Tas visdrīzāk pieder noteiktai pārvaldei. Šada tipa vilcienos var pārvadāt tos daiktus. Un tas ir viss pārējais tikai soc tīklu uzmurgojumi krievi dzirnavu ūdens plūsmas nodrosināšanai

Gada glezna
Gada glezna

Shēma līdz riebumam skaidra: Doņeckas apgabalā uztaisīt pzemes kodolsprādzienu. Paziņot, ka tas bija kodolieroču izmēģinājums, un tikai.

izmisuma pazīme
izmisuma pazīme

Mazais Pimpuks uzvedas tāpat kā Ziemeļkorejas Raķešvīriņš.