Slikta redze, sirds problēmas – aptuveni piektdaļai VAD pieteikušos jauniešu ir veselības problēmas

Sliktā veselības stāvokļa dēļ aptuveni piektā daļa no jauniešiem, kas bija brīvprātīgi pieteikušies valsts aizsardzības dienestam, tomēr tajā varētu netikt.

Lai kļūtu par karavīru jāiziet pamatīga veselības pārbaude, un tikai tās laikā daudzi jaunieši pirmo reizi uzzina, ka viņu veselība ir pārāk slikta, lai uzsāktu dienestu.

Slikta redze, sirds problēmas, stāja – šie ir tikai daži no iemesliem, kādēļ veselības pārbaudes nav izdevies iziet aptuveni piektajai daļai jauniešu, kas brīvprātīgi pieteicās Valsts aizsardzības dienestam. Lai gan veselības pārbaudes vēl turpinās, tendences skaidri iezīmējas jau tagad.

Dalībai Valsts aizsardzības dienestā uz pirmo iesaukumu, kas sāksies jūlijā, pieteikušies 488 jaunieši. Tagad notiek aktīvs veselības pārbaudes process, bet pašreizējās tendences liecina, ka katrs piektais tomēr dosies mājās sliktās veselības dēļ.

Avots: TV3 Ziņas

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ukrainas pieredze
Ukrainas pieredze

Tas jau pagaidām. Ukraiņiem frontei gan tādi gan slimie der. Pilns tiktoks ar video kā Ukrainā cilvēkus uz ielas ķer priekš frontes, un kā viņi pretojās, te jau par to klusē.