Putins pilnvarots bruņoto spēku izmantošanai ārpus valsts robežām

Pamatojoties uz Krievijas prezidenta Vladimira Putinu lūgumu, Krievijas parlamenta augšpalāta otrdien pilnvarojusi viņu izmantot bruņotos spēkus aiz valsts robežām.

Tādējādi Federācijas padome faktiski pavērusi durvis oficiālai Karaspēka ievešanai faktiski okupētajās teritorijās Ukrainas austrumos, kuru “neatkarību” Kremlis atzina pirms dienas.

Federācijas padomes apstiprinātais lēmums stājies spēkā nekavējoties.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien paziņoja, ka Maskava okupēto Donbasa teritoriju “neatkarību” esot atzinusi Ukrainas teritoriāli administratīvā dalījuma robežās.

Preses konferencē pēc tikšanās ar Azerbaidžānas prezidentu Ilhamu Alijevu Putins norādīja, ka atzīstot tā dēvētās Doņeckas un Luganskas republikas, Krievija atzinusi arī to konstitūcijas, kurās šo Maskavas uzturēto bruņoto bandu pašpasludināto “republiku” teritorija definēta kā pastāvošo Ukrainas Doņeckas un Luhanskas apgabalu teritorijas, kuras daļēji “okupējusi” Ukrainas armija.

Tādējādi Putina izteikumi faktiski pamato Maskavas tiesības uzsākt uzbrukumu Ukrainai, lai “atbrīvotu” Kijevas “okupētās” teritorijas, kuras pašlaik prokrieviskās bandas nekontrolē.

Kremļa saimnieks paudis cerību, ka visus strīdus Kijeva atrisināšot ar tā dēvēto tautas republiku varas iestādēm, ar kurām Ukraina kategoriski atteikusies runāt, uzskatot tās par Maskavas marionetēm.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lupata
Lupata

A nafig apdirst Putinu!!!Tas ir iistens lielvalsts liideris.Savaa zemee ar krieviem cackaaties nevajag-lai brauc uz krieviju, nevis taisa naatkariigaas republikas sveshaas valstiis!

Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Neatkarīgā dzēš komentārus, kas atbalsta Ukrainu un nosoda krieviju, ļaunuma impēriju.

Кеша
Кеша

Путин, кончай дурака волять.

Andris
Andris

Ukraina jau 8 gadus nepilda Minskas miera vienośanās punktus un turpināja apšaudīt Tautas Demokrāskās Luganskas un Doņeckas republikas , pēc to valdìbas lūguma Krievija ieveda miera uzturēšanas karaspēku , miera nodrošināšanai .

noriebies
noriebies

Beidz dirst samazga!!!

Krievnacists
Krievnacists

Ukraini, blja, kāpēc tu nelauzi mēli krieviski, blja!