Putins paziņo, ka Krievija izstrādājusi nepārtveramus kodolieročus

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņojis, ka Krievija ir izstrādājusi jaunus kodolieročus, tostarp spārnoto raķeti un zemūdens aparātu, ko ienaidnieks nespēšot pārtvert.
.
Ikgadējā runā par valsts stāvokli Krievijas parlamenta abu palātu kopīgā sēdē viņš paziņoja, ka ar spārnotā kodolraķete izmēģināta pērnā gada rudenī un tai esot neierobežots darbības rādiuss un ļoti liels ātrums. Raķete esot spējīga pārvarēt jebkuru pretgaisa aizsardzību.
.
Savukārt lielu ātrumu sasniegt spējīgais zemūdens aparāts var nest kodolgalviņu un tikt izmantots pret lidmašīnu bāzeskuģiem un bāzēm piekrastē, pavēstīja Krievijas prezidents.
.
Viņš arī atklāja, ka Krievija izmēģinājusi jaunu starpkontinentālo ballistisko raķeti «Sarmat», kuras darbības rādiuss un kodolgalviņu skaits pārsniedzot līdz šim sasniegto.Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
jkfdgd bdhdd
jkfdgd bdhdd

Kims, kas teica, ka viņam ir ar ko uzšaut, Tramps, kas atbildēja, ka viņam ir vēl vairāk, ar ko uzšaut, Putins, kas teica, ka viņš arī var uzšaut un neviens to nespēj aizkavēt un tas būs kā meteors un tad viņam atbildēja, ka visi to zina un ir gatavi un daži – ka īsti tam netic. Kosmosā mums nav pat kārtīgas brīdinājuma sistēmas, kas spētu savlaicīgi pateikt, lai cilvēki paiet tālāk no krasta, ja gadījumā kaut kas ne pārāk liels iekritīs okeānā un būs cunami, nerunājot par kaut kādu bumbu, ar ko tādam objektam uzšaut pa sāniem. Uz Zemes ir… lasīt vēl »

Šis te labs
Šis te labs

Путин придумал многоходовку как сгубить Америку – надо не просто смешить ее, а рассмешить до смерти !

nazis
nazis

Uz īsu brīdi var parādīties kaut kas nepārtverams, bet tikai uz īsu brīdi. Nepārtverami ieroči ir tikai tie, kuru vispār nav, vai arī tie nav pārvietojami.

jo jo
jo jo

Tā jau ir tradīcija Krievijā .Vēlamo uzdot par esošo.

Lauķis
Lauķis

Ļoti labi, jo vairāk naudu viņi tērēs, jo ātrāk būs turpat kur PSRS…