Putins liek mest mieru “Azovstal” ieņemšanai Mariupolē

“Uzskatu, ka mums ir jādomā par savu karavīru dzīvības saglabāšanu,” Krievijas autoritatīvais vadītājs V.Putins, tiekoties ar aizsardzības ministru S.Šoigu liek izbeigt Mariupoles industriālās zonas “Azovstaļ” iekarošanu.

Acīmredzot, tas ir mēģinājums aizbildināt neveiksmīgos mēģinājumus sakaut varonīgos Ukraiņu karotājus un iziet no situācijas “viscaur ekskrementos, toties ar augstu paceltu galvu”.

Pirms tam Šoigu Putinam paziņoja, ka pilsēta pārņemta Krievijas spēku kontrolē – izņemot metalurģiskās rūpnīcas “Azovstaļ” teritoriju. “Ukraiņu kaujinieki un ārvalstu algotņi” tur ir “droši iesprostoti”, sacīja Šoigu.

Putins apsveicis Mariupoles “veiksmīgo atbrīvošanu” un devis pavēli nobloķēt “Azovstaļ”, nevis uzbrukt rūpnīcai.

Ukrainas spēki pēdējā laikā Mariupolē aizstāv tikai vienu objektu – metalurģisko rūpnīcu “Azovstaļ”, kas kļuvusi par Mariupoles aizstāvju pēdējo patvērumu.

Mariupole atrodas aplenkumā kopš 1. marta. Pilsēta ir gandrīz pilnībā iznīcināta, bet joprojām nav ieņemta.

Iepriekš Ukrainas amatpersonas ziņoja, ka Mariupolē vēl atrodas apmēram 100 000 civiliedzīvotāju. Pirms kara pilsētā bija vairāk nekā 400 000 iedzīvotāju.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
derdz
derdz

No tāluma un video spēlās, iedomu ilūzijās laikam lielākā daļa visi esam lieli varoņi, tikai kad iestājas realitāte paverot citu ainu .. un kāpēc līst tur kur iesprostoti pazemes bunkuros un labirintos, lieki riskējot, ka paši iespējams pēc tam izlīdīs pēc kāda laika, jo cik ilgi spēs noturēties bez ēšanas utt, protams ja nav citu izeju pa pazemi

bulta
bulta

Mazais Pimpuks baidās, ka par daudz sarkanarmiešu liekas garšļaukus.

Pētersons
Pētersons

Tas tēls pa kreisi izskatās stipri pēc manekena, slikta manekena!