Polijas aizsardzības ministrs aicina gatavoties iespējamam karam ar Krieviju

Polija

Polijas aizsardzības ministrs Vladislavs Kosinjaks-Kamišs pirmdien publicētā intervijā paudis viedokli, ka Polijai ir steidzami jāgatavojas iespējamam karam ar Krieviju.

Laikraksts “Super Express” ministram jautāja, vai viņš uzskata par iespējamu Krievijas uzvaru Ukrainā un tai sekojošu iebrukumu Polijas teritorijā.

“Es sagaidu visus scenārijus un visnopietnāk uztveru sliktākos. Tāds ir aizsardzības ministra uzdevums situācijā, kādā mēs šodien atrodamies,” atbildējis konservatīvais politiķis. Viņš piebildis, ka šie vārdi nav izvēlēti nejauši, bet gan ir rūpīgi apsvērti.

Kosinjaks-Kamišs norādījis, ka Polijas Aizsardzības ministrija jau sākusi konkrētus pasākumus, lai sagatavotos draudiem, tai skaitā tiek pētītas nepilnības bruņojuma piegādēs. Lai gan liela mēroga bruņojuma iepirkumi ir ļoti svarīgi, tikpat nopietni ir jāuztver katra karavīra individuālais ekipējums, viņš atzinis.

Ministrs uzsvēris, ka Polija plāno uzņemties ļoti svarīgu lomu Eiropas Savienības kopējā aizsardzībā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jeblonskis
Jeblonskis

Citēju, atslēgvārdus:
” liela mēroga bruņojuma iepirkumi ir ļoti svarīgi”

Ar to arī vajadzētu visam būt skaidram. Va ne?

mitjka
mitjka

nu ja armijas galvenā problēma ko progresivie ir atraduši ir 7 kg sāls no baltkrievijas un teja no krievijas , tad jau viss patiesi ir kārtībā

Vispār jau
Vispār jau

Jebkuras valsts armijai ir jābūt gatavai karam 24 stundas diennaktī. Citādi no tām armijām nebūtu nekādas jēgas. Nav dzirdēts, ka pēdējo gadsimtu laikā kāds iepriekš paziņotu par iebrukšanu citā valstī. Visas tās runas ir cīņa par budžetiem un varu. Netīra politika. Tas attiecas arī uz mūsējiem politiķiem. Putins un Krievija ir lielisks iegansts uz ko novelt pašu neveiksmes iekšpolitikā. Gadsimtos pārbaudīts paņēmiens. Tauta uzķeras ar 100% garantiju. Ne visi, taču šādu ir tik maz, ka ar viņiem var nerēķināties. Tāpēc Putins ir mūsu varas politiķu labs sabiedrotais. Palīdz sasniegt mūsējiem budžetsūcējiem viņu mērķus.

Jeblonskis
Jeblonskis

Tu jau gandrīz izproti, bet Tev ir pa daudz žvankstoņas tai savā bauzītē.
Dabon ārām to ķīsel, un koncentrējies uz faktiem!
Varbūt sanāks +1 sakarīgs pilsonis, a varbūtās ne…

Dina
Dina

Pans Pšişeks sagribējis ASV miljardus , nu tad sāc !

Real warfare
Real warfare

Re, kaarteejais histeerikjis. Un naudu ar saodis, kaa nu bez taa….