Polija plāno zemūdeņu iepirkumu

zemūdene
Ilustratīvs attēls/Pixabay

Polijas aizsardzības ministrs Marjušs Blaščaks trešdien paziņojis, ka Varšava plāno šogad izvērst zemūdeņu iepirkuma programmu.

Kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā pagājušā gada februārī Polija krasi palielinājusi aizsardzības izdevumus, un šogad valdība apņēmusies dubultot aizsardzībai atvēlētos līdzekļus, kas sasniegs 4% no iekšzemes kopprodukta (IKP).

Mēs sākam īstenot programmu “Orka”, uzstājoties konferencē “Defence24Day” pavēstīja Blaščaks, piebilstot, ka šogad tiek plānots uzsākt iepirkuma procedūru zemūdeņu iegādei un nepieciešamo tehnoloģiju ieguvei.

Ministrs informēja, ka konkurss tiks izsludināts “drīzumā” un ka vistuvākajā laikā Aizsardzības ministrija informēs par iecerēto zemūdeņu skaitu un to atbilstošo aprīkojumu.

Avots: sargs.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
fona troksnis
fona troksnis

Kapēc te austrumeriopas valstelēs neko nevar sākt ražot, bet tikai nodarbojas ar iepirkumu plānošanu? Pat gāzes termināli, plānoja, plānoja, runāja, beigās nekā. Tikai pa velti jau neviens neplānoja un nerunāja.