Pabriks: Uzbrukums Ukrainai var izraisīt režīma maiņu pašā Krievijā

Artis Pabriks

Militārā darbība Ukrainā var nest neparedzamas sekas arī pašā Krievijā, TV24 raidījumā “Ziņu TOP” norāda aizsardzības ministrs Artis Pabriks (A/P!).

Aizsardzības ministrs pārliecināts, ka ASV publiskotā informācija par Krievijas spēku koncentrēšanos pie Ukrainas robežas nozīmējot to, ka Krievija zina, ka mēs ļoti detalizēti sekojam līdzi, ko tā dara pie Ukrainas robežas, Baltkrievijā un Melnajā jūrā.

“Tas nozīmē arī to, ka, ja Krievija izdomās uzbrukt Ukrainai, tad tas maksās daudz dārgāk nekā 2014. gadā. Un sekas, patiesībā, šāda veida uzbrukumam nav paredzamas. Tas var novest līdz pat režīma vai valdības maiņai pašā Krievijā un ne jau no ārpuses, bet tieši no iekšpuses. Mēs zinām, ka Krievijā tomēr šie viedokļi ir dažādi par spīti hierarhistiskai autoritārai piramīdas sistēmai,” pārliecināts A. Pabriks.


Uz jautājumu, vai Putins var krist kā Krievijas cars pirms vairāk nekā simts gadiem, pēc Pirmā pasaules kara, un arī pašreizējam Krievijas vadītājam būtu jāņem vērā vēsturiskās paralēles, Pabriks uzskata, ka Putins to ņem vērā.

“Domāju, ka viņš nav izlēmis, vai iet uzbrukumā Ukrainai vai nē, bet jebkurā gadījumā viņš pats sevi ir nostādījis tādā grūtā situācijā, jo atkāpjoties [no plāna uzbrukt] viņam tad kaut kādā veidā jāmēģina sabiedriskajā viedoklī pārdot, ka viņš kaut ko ir ieguvis. Es domāju, ka šajā konkrētajā gadījumā Rietumiem un Eiropai, vai tas būtu Makrons vai Šolcs, vai kāds cits, nevajadzētu ļaut viņam šo seju saglabāt, jo viņš pats šo putru ir ievārījis, viņam pašam ar šo putru ir jātiek galā.”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: LA.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Protams
Protams

Krievu inteliģence jau spriedelē par Putina norietu.
Laikam jau cauri ar šo.

Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Iepriekšējās dienās LA>LV kā arī DELFI dzēš komentārus kas atbalsta Ukrainu, piemēram par Ukrainas karogu izlikšanu pie Rīgas Domes, bet nedzēš krieviski atbalstošus komentārus.

Protams
Protams

Tie ir krievnacistiski portāli. DELFI vispār, laikam Kremlis to finansē. Riebīgi!

Protams
Protams

DELFI ir reti prokremlisks. Latvieši šiem nepatīk.

motorhead 1916
motorhead 1916

Vai vareetu paluugt nepiesaarnjot portaalu ar dazhaadu pamulkju DOMAAM? Vareetu vai padomaat, ka tie ir domaatspeejiigi…

Frankenšteins
Frankenšteins

Vienīgais šķērslis ir varas pārmantotāja persona, kas var būt vēl sūdīgāka. Ja tas būtu nosapņojams, tad Putinu vsrētu nokrāsot kā tapetes.

Stienis
Stienis

Cerams, arī Latvijā!