No sabiedrības acīm pazudis ne tikai Šoigu, bet vēl četras augstas Krievijas militārpersonas

TV3 raidījums “Nekā Personīga”

Divas nedēļas sabiedrībai netiek rādīts ne tikai Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu, bet arī virkne citu augstu militārpersonu, vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Divas nedēļas pēc Krievijas iebrukuma, kļuva skaidrs, ka kara gaita Ukrainā neatbilst Maskavas plāniem. FSB sākās tīrīšanas. Krievijas neatkarīgie žurnālisti ziņoja par augsta līmeņa amatpersonu arestēšanu par spiegošanu atbildīgajā nodaļā. Arestēja tās vadītāju, kādreizējo Putina līdzgaitnieku Sanktpēterburgā, Sergeju Besedu.

Besedam ir liela pieredze Ukrainas iekšējās politikas ietekmēšanā. Viņš bija prokremliskā prezidenta Viktora Janukoviča padomnieks laikā, kad viņu gāza Maidāna revolūcija. Kara plānos Krievija paredzēja, ka ātri okupēs Ukrainu, bet iedzīvotāji protestēs , tāpēc nāksies savaldīt pūļus. cīnīties Uz Ukrainu nosūtīja Nacionālās gvardes jeb Rosgvardijas karavīrus. Viņi trenēti nemieru un protestu apspiešanai, nevis militārām operācijām karalaukā.

Arī Rosgvardijas vadībā sākušās tīrīšanas. Tās vadītājs Viktors Zolotovs atstādinājis savu vietnieku Romānu Gavrilovu. Ir ziņas, ka arī Gavrilovs aizturēts par Ukrainas karam paredzētās naudas piesavināšanos. Arī pats Zolotovs jau divas nedēļas nekur publiski nav redzēts pēc tam, kad pasākumā baznīcā sāka taisnoties par neveiksmēm Ukrainā.

Tikpat ilgi TV ekrānos nebija redzēti arī Krievijas Bruņoto spēku ģenerālštāba priekšnieks Valērijs Gerasimovs un aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu.

Tāpat kā Krievijas armijas vadība un aizsardzības ministrs, sabiedrībā nav parādījies arī FSB priekšnieks Aleksandrs Bortņikovs. Viņi redzēti tikai Putina ekrānā attālināto Drošības padomes sapulču laikā. Acīgi vērotāji gan pamanījuši, ka divās sapulcēs Bortņikovam ir identisks apģērbs. Arī ekrānā redzamais Šoigu raisīja aizdomas, ka tas ir vecs ieraksts. Sestdien Krievijas aizsardzības ministrija publicēja jaunu video ar Šoigu, bet nav zināms, kad tieši tas filmēts.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
antons
antons

Ir versija, ka Krievijas aizsardzības ministrijā sākušās finansu pārbaudes, un Šoigu, lai slēptu iztrūkumus, pierunājis Putinu sākt karu. A pašam par armijas kaujas spējām īsti saprašanas nav bijis. (gulagu-net.ru)

Līgatnes Bunkurs
Līgatnes Bunkurs

A kur daniēls krītamākaite pauļuts? Pavasaris biksēs?

jurels
jurels

Ak dies cik veca ziņa. Nu esot tak paradījies. Tiešam mūsu ziņās viss parādās ar 3 dienu nobīdi.