NATO samitu Viļņā sargās “Patriot”

PATRIOT

Gatavojoties gaidāmajam NATO samitam, Vācija Viļņā izvietojusi pretgaisa aizsardzības sistēmu “Patriot”, paziņojusi Lietuvas armija.

“Šī ir pirmā reize, kad sistēma “Patriot” Lietuvā pilda kaujas uzdevumus, un, pamatojoties uz kolektīviem lēmumiem, izvietošanas vietā strādā Vācijas armijas apkalpe, lai nodrošinātu sistēmas netraucētu darbību,” lasāms armijas paziņojumā.

Lietuvas Bruņotie spēki norāda, ka Lietuvā pirms samita izvietotas arī citas kaujas spējas saskaņā ar iepriekš izstrādātu plāniem, procedūrām, sakariem un loģistiku.

Lietuvas armija darbam NATO samita laikā gatavojas norīkot vairāk nekā 3000 karavīru.

Samita laikā Lietuvas armijas vienības sadarbībā ar sabiedrotajiem papildus nodrošinās pretgaisa aizsardzību, kritiski svarīgu objektu, svarīgu maršrutu aizsardzību, personu aizsardzību, izmitināšanas un transportlīdzekļu pārbaudes, kā arī sprāgstvielu meklēšanu saistītajos objektos, teikts paziņojumā.

NATO samits Viļņā notiks 11. un 12. jūlijā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Derdz
Derdz

Vai holivuda

Qwe
Qwe

Nekas labs jau viņš nav. Ukrainā tādam gan bateriju gan radaru krievi sašāva. Toties kā tas tika visās ziņās pēc tam pasniegts, kā notriecis kindžalus. Un itkā ir bojāts itkā nē, amerikāņi arī pēkšņi nevar pārbaudīt. Pat pēc viņu oficiālās versijas viņi nenoliedza ka krievi sašāvuši patriotu, tikai izvirzīja visādas versijas un ar laiku ziņās viss noklusa

prkš
prkš

Pūķinam vajag vienu tādu ielaist tur, kur viņam saule nespīd.