“Latvijas Krievu savienības” aktīvists organizē brīvprātīgos “svētās vietas – Rīgas atbrīvotāju pieminekļa” apsargāšanai

Jevgenijs-Osipovs
Jevgēnijs Osipovs (LKS)

“Latvijas Krievu savienības” valdes loceklis Jevgēnijs Osipovs, kurš jau iepriekš bijis ar nacionālajiem jautājumiem saistītu skandālu organizators, izsludinājis brīvprātīgo pieteikšanos “svēto vietu” apsargāšanai.

«Saistībā ar to, ka pēdējo dienu laikā pret mūsu pieminekļiem un brāļu kapiem tika vērsti vairāki vandālisma akti, mēs apvienojamies mums svēto vietu aizsardzībai», – raksta Jevgēnijs Osipovs savā lapā sociālajā tīklā “Facebook”.

Komentārā pie ieraksta Osipovs priecājas, ka sarakstā ir jau vairāk nekā simts uzvārdu. “Daudzi pieteicās, vēl pirms sludinājuma publicēšanas.  Mūsējie jau divas naktis dežurē pie Rīgas atbrīvotāju pieminekļa,” raksta “Latvijas krievu savienības” valdes loceklis.

Otrdien no rīta viens no “svētumu sargiem” Andrejs Jakovļevs Facebook publicējis fotogrāfiju, kurā pozē kopā ar Rīgas Pašvaldības policijas pārstāvi, komentārā norādot, ka “nakti nodežurējis interesantu un apburošu cilvēku sabiedrībā”. Jakovļevs īpaši pateicas RPP ekipāžai.

Taču, kā izrādās, fotogrāfija kopā ar RPP pārstāvi iegūta ar viltu.

Twitter skaidro Rīgas Pašvaldības policija, RPP darbinieki pie tā saucamā “Uzvaras” pieminekļa pamanīja četras aizdomīgas personas, piegāja klāt noskaidrot, ko viņi dara. Viena no šīm personām pasauca policistu un teica, ka grib nobildēt. Tā radās šis foto, kurš Jakovļeva Facebook lapā komentēts ar izdomātu vēstījumu.

Aicinājums pieteikties “svētumu naktsardzē” publicēts arī Krievijas propagandas medijā “Sputnik”, kur to ievietojis Latvijas iedzīvotājs Andrejs Tatarčuks, kurš, kā to konstatējuši mūsu valsts drošības dienesti, ir ciešā sakabē ar KF Ārējās izlūkošanas darboni D.Jermolajevu.  

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


13
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Penis Lukovičs
Penis Lukovičs

Tai pat laikā drošības imitācijas policija taisa cirku ar Adamoviču. Lieliski…

latviete
latviete

Okupantu betona monstrs no uzvaras laukuma ir jāaizvās. Arī citās pilsētās okupantu pielūgsmes objekti ir jādemontē.
Šeit var parakstīties par betona monstra nojaukšanu, ko vajadzēja izdarīt jau sen!

Līga
Līga

vai nu pašam jāiet pie psihologa, vai pašvaldības policijai jāpalīdz.

Skolnieciņš no svētbirzs
Skolnieciņš no svētbirzs

2022. gada 24. februārī Krievijas Federācija iebruka Ukrainas Republikā. Sākās karš. Šis ir nepieļaujams agresijas akts. Šo Krievijas rīcību nedrīkst piedot. Krievija ir agresorvalsts. Diktators Vladimirs Putins nodemonstrēja savu patieso seju visai pasaulei. Ukrainai iet sūri. Ukrainai ir vajadzīga mūsu palīdzība. Aicinu ikvienu cilvēku, kura sirdī mīt dievišķā gaisma un ticība labajam, aizlūgt visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu par Ukrainu un ukraiņu tautu. Kopš tālas senatnes Dievs Pērkons ir debesu kārtības uzturētājs. Pērkoņtēvs ir taisnīgs un godīgs. Labu viņš atalgo ar labu, bet ļaunu viņš atalgo ar ļaunu. Iedegsim savā mājā uz palodzes divas svecītes: vienu zilu, otru dzeltenu. Uzvilksim… lasīt vēl »

jurels
jurels

Policists pārsteidza provokatorus, kas to vien domā kā skandālu uztaisīt. Svēta viņiem tāpat nekā nav.

krievnacisti rosās
krievnacisti rosās

Šajā laikā, kad viņu domu brāļi veic kara noziegumus pret ukraiņiem, Latvijai jāieņem stingrāka stāja pret pašmāju krievnacistiem.

Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Nojaukt okupantu pieminekli Rīgā. Malacis tas vīrs , kas aizvilka to okupanta lielgabalu, bet (latvijas milicija) ierosinājusi krimināllietu, nožēlojami.

aha
aha

Lai Osips iesniedz visu aktīvistu sarakstu apstiprināšanai. Ja rītā nav saraksts, tad jāņem pats ciet par viltus ziņu publicēšanu, naida kurināšanu, iebiedēšanu.

Psips
Psips

LKS aktīvists organizē pasīvistus pieminekļu sargāšanai.

Krievnacists
Krievnacists

Sargā vien, ukraiņi sakaus okupantus bet tavu bosu, caru Putinu, pakārs.

Penis Lukovičs
Penis Lukovičs

Zinu ka latvijas krievi to jampampiņu uzskata par jampampiņu.

hmm
hmm

Skatoties uz patreizējiem apstākļiem, var mierīgi identificēt nākošo krievu 5. kolonnu, kas gatavojas iedurt mums mugurā. Ko gaidāt, drošībnieki?

sveicieni no UA
sveicieni no UA

Varbūt gaida lai izpaužas līdz pantam.