Latvijas-Krievijas pierobežas pagastā iecerēts būvēt militāro infrastruktūru

Kariņš apmeklē austrumu robežu

Aizsardzības ministrija iecerējusi būvēt militāro infrastruktūru Krievijas pierobežas pagastā. Nepieciešama valdības atļauja.

Valdība šonedēļ lems, vai atļaut ministrijai pirkt zemi 0,8 hektāru platībā Ludzas novada Briģu pagastā, kas nepieciešama valsts aizsardzības vajadzībām militārās infrastruktūras attīstībai. Briģu pagasts atrodas tieši pie Latvijas-Krievijas robežas.

Lēmuma projekta anotācijā teikts, ka ir plānots uzlabot Nacionālo bruņoto spēku komandvadības un pretgaisa aizsardzības spējas ar materiāltehnisko līdzekļu iegādēm un spēju trenēšanu mācībās.

Īstenojot minētos pasākumus, nolemts par militārās infrastruktūras izbūvi, tāpēc nepieciešams minētais zemesgabals.

Komisijas aprēķinātā atlīdzība par atsavināmo nekustamā īpašuma “Atpūtnieki” daļu ir 3000 eiro.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kariņš
Kariņš

Bet ja Krievija tur noliks hiperskaņas Kinžal , ko tad ?

Edvīns
Edvīns

Briesmas nāk no austrumiem.

drāts
drāts

Norādīts ar vadoņa pirkstu- te katram skaidrs kur rakt bet nepārcensties, reira ministrēšanas aģentūrai nevajag vairāk par to ko apmaksā ar intensitati. Padome te tā lēma racionāli, padomiski.

virgo
virgo

Latvijas austrumu robežu vajag kārtīgi nocietināt. Mīusu gudrajiem vajag mācīties no Polijas un no Lietuvas.

iekšlietu ministre golubeva
iekšlietu ministre golubeva

Polija un Lietuva aizsargāja un nostiprināja savu robežu ar Baltkrieviju, no kurienes bija nelegāļo bēgļu organizēta plūsma. Latvija nesargāja savu robežu ar Baltkrieviju un netaisās sargāt un stiprināt

dr. Pauļuts
dr. Pauļuts

Nevar tak atstāt latvijiešus bez baltkrievu cīgām

Latvānijas hronikas
Latvānijas hronikas

Kapēc infrastruktūra jāceļ uz Krievijas robežas (blakus Terehovas muitas punktam), ja hibrīdkarš jau gadu notiek uz Baltkrievijas robežas? Kononovs kādreiz čiepstēja, ka kontrabandas kravas no Terehovas uz Rīgu pavada SAB darbinieki. Pēc iestāšanās ES, Terehovā bij jāuzstāda kameras, bet viņas ak vai saspēra zibens. Tagad kravas pavadīs karavīriņi. Un filmēt tur nedrīkstēs. Bet nacionāliste Ināra par to neko nezināja

qwe
qwe

Varu iedomāties kāds kauciens un vaidi skanētu ja Krievija pie Latvijas robežas sāktu būvēt militāro infrastruktūru. Bet tāds laiks noteikti pienāks, tagad jau Krievija aizņemta ar karu Ukrainā, bet tas jau nebūs mūžīgs, ukraiņi vēl kādus max 2, 3 gadus varēs pretoties Austrumukrainā.

LTV
LTV

Varbūt vispirms uzbūvējam sētu, tas būtu progresīvi

ewq
ewq

Tātad tu uzskati ka Latvija apbižo nabaga Krieviju, idiot?